1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Soós Eszter, a PR Agent Communications ügyvezető igazgatója, tulajdonosa. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-05-25 00:00:00

Hétvégi Menetrend

Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

2019-05-25 07:05:00

Szenzor (ismétlés)

2019-05-25 11:05:00

Rövidítés (ismétlés)

2019-05-25 12:05:00

Monitor Délután ismétlés

2019-05-25 12:35:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-05-25 13:05:00

Sportérték (ismétlés)

2019-05-25 13:35:00

M2M Zóna (ismétlés)

2019-05-25 14:35:00

Monitor Délután Extra

2019-05-25 15:05:00

A Nap Vendége

Magyarics Tamás Amerika-szakértő, diplomata. A riporter Szajlai Csaba. (ismétlés)

2019-05-25 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-05-25 19:05:00

  • Várat még magára a papírmentes iroda

    A Canon dokumentumkezelési üzletág termékfejlesztési menedzsere szerint a teljes digitalizációhoz a lakosságnak és a vállalati szektornak is szemléletváltásra lesz szüksége.

Friss hírek

  • Betiltják az egyszer használatos műanyagokat az EU-ban

    Az irány jó, de ez is csak a jéghegy csúcsa – mondta a megkérdezett klímakutató, miután az Európai Unió általános ügyekkel foglalkozó tanácsa hivatalosan is betiltotta az olyan egyszer használható műanyag termékek használatát, amelyek alternatív eszközökkel helyettesíthetőek.
  • Lehetséges az áfacsökkentés?

    Az ÁFA bevételek messze terven felüli alakulása adhat alapot egy esetleges általános forgalmi adó csökkentés gondolatához – reagált a megkérdezett adózással foglalkozó ügyvéd a pénzügyminiszter Világgazdaságnak adott nyilatkozatára.
  • Kihívásokkal terhelt a távmunka is

    Bár Magyarország még le van maradva e téren, de itthon is egyre elterjedtebb a távmunka és a home office.
  • Robosztus növekedési tervvel rukkolt elő az AutoWallis

    Bemutatta 2024-ig szóló üzleti stratégiáját és 2029-ig szóló jövőképét az AutoWallis.
  • Díjazták az év exportfinanszírozóit

    A 25 éves EXIM újra díjazta azokat a kereskedelmi bankokat és lízingcégeket, amelyek a legnagyobb volumenű üzleteket kötötték tavaly az exportpiacra dolgozó vállalkozásokkal. Az export-import bankcsoport 8 díjat adott át, köztük újra gazdára talált az Urbán Zoltán emlékdíj.