1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel Adásban

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend Következik

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:05
  10. 17:05
  11. 18:05

    A Nap Vendége

    Bakai Gergely, az Opel Magyarország ügyvezető igazgatója. A riporter Érczfalvi András. (ismétlés)

  12. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-01-19 00:00:00

Hétvégi Menetrend

Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

2019-01-19 07:05:00

Szenzor (ismétlés)

2019-01-19 11:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-01-19 13:05:00

M2M Zóna (ismétlés)

2019-01-19 14:35:00

Monitor Délután Extra

2019-01-19 15:05:00

Heti Geopolitika

2019-01-19 17:05:00

A Nap Vendége

Bakai Gergely, az Opel Magyarország ügyvezető igazgatója. A riporter Érczfalvi András. (ismétlés)

2019-01-19 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-01-19 19:05:00

Friss hírek

  • Kína és Németország: vágyak helyett pragmatizmus

    Kína és Németország kapcsolatát az elmúlt évtizedekben stabil és pragmatikus együttműködés jellemezte, amelyben a legfontosabb hangsúly a gazdaságon volt. A 2010-es évekre Kína világgazdasági nagyhatalommá válása azonban egyre inkább bonyolítja a két állam viszonyát. Kína több területen versenytársként jelenik meg a német gazdaság számára, míg az „Egy övezet egy út” kezdeményezés, kiegészülve a „16+1 együttműködéssel” az EU vezető államának a politikai környezetét is átalakítja. Mindez egyre inkább arra kényszeríti Németországot, hogy alapjaiban gondolja át a Kínával való kapcsolatát, és egyszersmind az Európai Unióban és a világban betöltött szerepét is. Németország és Kína ambivalens viszonyáról Molnár Tamás Leventét, a Külügyi és Külgazdasági Intézet kutatóját és Eszterhai Viktort, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Kutatóintézet szenior kutatóját kérdeztük. A műsorvezető Lakatos László.
  • A jövő hálózataira fókuszál az Invitech

    Mára már közismert rövidítések jelzik a technológiai fejlődés útját: a legismertebbek közé tartozik az 5G és a dolgok internete és a mesterséges intelligencia is.
  • Megvágták a várakozásokat az olajpiacon

    Jelentősen csökkentette idei, átlagos kőolajár várakozását az HSBC.
  • Több ezer céget érinthet egy német törvénymódosítás

    Több ezer magyar céget érinthet az új, csomagolásokról szóló törvény bevezetése Németországban – áll a MAZARS új elemzésében. A Németországba exportáló cégeknek 2019. január 1-től regisztrációs és adatszolgáltatási kötelezettségük is van a helyi központi hatóság felé. Ha ezt elmulasztják, akkor jobb esetben a továbbiakban nem végezhetnek kereskedelmi tevékenységet az országban, rosszabb esetben pedig akár 200 ezer eurós bírságot is kaphatnak.
  • Ilyen egy karbonsemleges reptér

    Továbbra is a Liszt Ferenc repülőtér a régió egyetlen karbonsemleges légikikötője.