1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 12:05
  4. 12:35
  5. 13:05
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő (ismétlés)

    Kamarás Zsuzsanna, a Provident pénzügyi szolgáltató HR igazgatója. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2021-05-14 00:00:00

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

Az Európai Bizottság előtt van a magyar terv a helyreállítási alap igénybevételére vonatkozóan. A brüsszeli testület közölte, hogy Magyarország 7,2 milliárd euró, azaz 2500 milliárd forint összegű vissza nem térítendő támogatást kért. Azonban sok tagállammal együtt Magyarország sem kíván élni a 750 milliárd eurós csomagban szereplő hitelfelvételi lehetőséggel. Akár 15 millió hordónyi üzemanyag leszállítását is meggátolhatta az amerikai rendszerüzemeltető elleni kibertámadás. A Colonial Pipeline nevű üzemanyagszállító cég egy zsarolóvírus miatt 6 napra teljesen leállította tevékenységét. Nem rengette meg a megtakarításokat idehaza a tavalyi válságos időszak. A bizonytalanság miatt viszont a likvidebb eszközök váltak kedveltebbé – mondta a Századvég vezető makrogazdasági üzletágvezetője az Önkéntes Pénztárak Országos Szövetségének online sajtótájékoztatóján. Jól teljesített a hazai építőipar márciusban. A Központi Statisztikai Hivatal adatai szerint a februári esés után 4 százalékot javított az iparág. 2019 azonos időszakához képest pedig 11,5 százalékos volt a növekedés, ez azonban jórészt a tavaly márciusi alacsony bázisnak köszönhető. A jövő hét végéig igényelhető idehaza a kutatás-fejlesztési bértámogatás. A januárban újraindult program három hónapos időtartamra biztosít segélyt, amelyet a munkáltatók kérhetnek a dolgozóik után. A legtöbb kérelem eddig a fővárosból, Veszprém és Pest megyéből érkezett. De szó lesz a kerékpáros Valter Attila hihetetlen rózsaszín trikójáról is a Giro dchr(39)Italián - tartsanak velünk, várják Önöket Nagy Károly és Mezei Dániel!

2021-05-14 06:35:00

Soul History

Délelőtt 11:00-13:00-ig a SOUL History mai Plus adásában már hangolódunk a május 27-i beköltözésre az Akvárium klubba, hogy végre megkezdhessük közönség előtt leforgatni azokat a különkiadásokat, melyek évről-évre az új szezonok nyitóepizódjai voltak. Ehhez pedig Francescohoz az a Gőz László tér vissza, aki ült már a SOUL History VOLT Lokál kanapéján, hisz harsonájával a ‘70-es évek közepétől a műsor kedvenc hanglemezeit amerikaias?totta. Ma is emlékezetes munkáit j?rjuk végig, de szóbakerul főműve, a BMC zenei könyvtár, kiadó és információs központ is. A Demjén Ferenccel készült extra adás szintén több Gőz fúvós szólammal az alábbi linken hallgatható vissza: https://www.mixcloud.com/Rota_Francesco/soul-history-plus-80ad?s-r7-210506demjén-ferenc-életműportré-bergendyvmoto-rockdemjén-band/

2021-05-14 11:05:00

Monitor

2021-05-14 13:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2021-05-14 13:35:00

Zenei válogatás

2021-05-14 14:05:00

Mozgásban Varjú Frigyessel

2021-05-14 15:05:00

Prémium Kategória

2021-05-14 17:05:00

A Nap Vendége

Szalai Piroska, a Kopp Mária Intézet bér- és munkaerőpiaci szakértője. A műsorvezető Szajlai Csaba.

2021-05-14 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2021-05-14 19:05:00

Friss hírek

  • Az áprilisi rekordinflációt még ronthatja az újranyitás hatása

    Az éves szinten több mint 5 százalékos pénzromlásban még nincs benne az újranyitás hatása, mivel a KSH mérése április 20-ig tartalmazza az adatokat – hívta fel a figyelmet az ING Bank vezető elemzője.
  • Reggeli piaci összefoglaló az XTB-től

    Az amerikai indexek a tegnapi kereskedést alacsonyabban zárták, mivel a technológiai szektor visszaesett. Az ázsiai részvények amerikai társaik nyomdokaiba léptek és csökkentek.
  • Tudatostól a természetesig

    Bolygónk erőforrásai végesek. Egyre többen tudatosítják magukban ezt a tényt, és próbálnak meg tenni azért, hogy a lehető leginkább visszaszorítsák a környezeti ártalmakat és így kevésbé terheljék a környezetüket. Sokan viszont meg se próbálják, mert tehetetlennek érzik magukat és nem tudnak, vagy nem akarnak lemondani a környezetre és magukra ártalmas szokásaikról, noha tisztában vannak a várható következményekkel. Pedig nem mindig van szükség hatalmas áldozatokra, hiszen már az is jelentős előrelépés, ha tájékozódnak, és megteszik a mindennapokban az első apró változtatásokat.
  • Kibertámadás miatt állt le a legnagyobb amerikai üzemanyag-hálózat

    Zsarolóvírus miatt egész vezetékhálózatát lezárta a Colonial Pipeline. A hatóságok azt próbálják megállapítani, hogy a DarkSide hackercsoport követte-e el az akciót.
  • Újabb közbeszerzési kartellt számolt fel a Versenyhivatal

    A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) megállapította, hogy 10 vállalkozás felosztotta egymás között egy áramszolgáltató egyes, villanyórák cseréjére kiírt közbeszerzési tendereit. A versenyhatóság összesen mintegy 300 millió forintnyi bírságot szabott ki a jogsértésért.