1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 12:05
  4. 12:35
  5. 13:05
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő (ismétlés)

    Kamarás Zsuzsanna, a Provident pénzügyi szolgáltató HR igazgatója. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

A nyár eleji szintjét sem érte el a GKI konjunktúraindexe novemberben. A koronavírus járvány miatti intézkedések húzzák le a mutatót. Már csak egy hét maradt az évfordulós kötelező gépjármű-felelősségbiztosítások megkötésére. A Netrisk adatai szerint akár 40 ezer szerződésváltás is történhet az utolsó napokban. Folytatódik a logisztika hete a Trendfm-en, a DPD egyik vezetőjével beszélgetünk. A harmadik negyedévben is zsugorodott az orosz gazdaság, de a járvány miatti visszaesés mégis mérsékeltebb lehet, mint a legtöbb európai országban. A gazdasági hangulatot már negatívan befolyásolják a vírus miatti lezárások, de nagy kérdés, hogy a tényadatokban mennyire köszön majd vissza ez a hatás – mondta az UNIQA biztosító vagyonkezelési vezetője, a Markit előzetes novemberi beszerzési menedzserindexére reagálva. A hazai sport innovációk külföldi piacokra jutását segítené a november elején megalakult Sportech Hungary Program. Részletek kedden reggel. Ezek mellett lesz szó az év végi tőzsdei bevezetésekről is. A műsorvezető nagy Károly.

2020-11-24 06:35:00

Nagytotál

Idén 18. alkalommal várja az érdeklődőket az Anilogue Nemzetközi Animációs Filmfesztivál. 50-nél is több alkotás érkezik Magyarországra, hogy szerepeljen a népszerű szemle repertoárjában, de természetesen magyar alkotók munkáit is láthatja majd a közönség. Az Anilogue a járványhelyzet miatt idén rendhagyó formában, távomoziban várja az érdeklődőket. Ugyan úgy jegyet kell venni, a lobbyban várni a kezdésre, közben lehetőség van beszélgetni a többi nézővel, vagy a jegykezelőkkel, és amikor a gépész megnyomja a film kezdését jelző gombot akkor mindenki az otthona kényelmében élvezheti az adott filmet. Több máshol nem látható alkotással is találkozhatunk. A Nagytotál mai vendége Liszka Tamás, a fesztivál igazgatója, aki mesélt nekünk magáról a fesztiválról, az idei különlegességekről, a magyar animációs filmek hagyományairól, illetve arról, hogy hogyan is működik a távmozi és, hogy velünk maradhat-e ez a formátum hosszú távon. Tartsanak velünk a 11 órai hírek után! Várja Önöket a szerkesztő-műsorvezető, Péller András.

2020-11-24 11:05:00

Zenei válogatás

2020-11-24 12:05:00

Monitor

2020-11-24 13:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2020-11-24 13:35:00

Táncverzum

A Táncverzum november 24-i adásában Frenák Pál táncművész, koreográfus, a Frenák Pál Társulat vezetője beszél arról, hogy a közeljövőben közös darabot tervez Ladányi Andrea, Spanyolországban élő táncművésszel. Naponta karban tartja magát egy két méter magas, keskeny jógapadon egyensúlyozva, beszél gyermekkori traumáiról, a párizsi szabad művészélet kiteljesedéséről, legújabb darabja, a Spid_er kapcsán a hálóban való alkotás és mozgás nehézségeiről, a lelki egyensúlyokról és arról is, hogy most már az foglalkoztatja, hogyan lehet bemutatni a színpadon a hatvan feletti táncművészek értékteremtő, aktív energiáit. A szerkesztő - műsorvezető Péli Nagy Kata várja önöket.

2020-11-24 14:35:00

IoT Zóna

Nem volt kivétel idén: minden ágazat megérezte a vírust. A Magyar Posta más állami szolgáltatókkal egyetemben komoly kihívások elé nézett úgy, hogy járvány ide vagy oda, mindenképpen eleget kell tennie kötelezettségeinek. A kényszeren túl egyébként is komoly fejlesztésekbe kezdtek. Minderről Sziveri Jánost, a vállalat informatikai igazgatóhelyettesét faggatjuk. Tartsanak velünk!

2020-11-24 15:05:00

A Nap Vendége

Dr. Inzelt Éva, az ELTE Állam-és Jogtudományi Kar Kriminológiai Tanszékének egyetemi adjunktusa, a Budapesti Békéltető Testület elnöke. A műsorvezető Érczfalvi András.

2020-11-24 18:05:00

Friss hírek