Rádióműsor
- 
						23:00
Trend Night Bukovszky Józseffel
A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!
 - 
						05:35
Reggeli Monitor Szűcs Péterrel
Egyelőre nem szavaznak a BREXIT-ről a brit parlamentben. Az arab országok is kiemelkedő piacot biztosítanak az orosz fegyverexport számára. Oroszország, Nagy-Britanniát megelőzve a világ második legnagyobb fegyvergyártójává lépett elő a Stockholmi Nemzetközi Békekutató Intézet éves jelentése szerint. Továbbra is az Egyesült Államok a világ legnagyobb fegyver-exportőre, a folyamatosan növekvő piac csaknem 400 milliárd dollárnál tart. Messze van még a béke Líbiában, a Sarara olajmező leállításáról szóló hírek is erre utalnak a Külügyi és Külgazdasági intézet kutatója szerint. A legnagyobb olajmezőt törzsi harcosok foglalták el. A mező Líbia délnyugati, sivatagos térségében fekszik, ahol az államhatalom nagyon gyenge, és zűrzavaros állapotok uralkodnak. Rekordösszegért 21,5 millió forintért vásárolta meg az Avalon Park Fekete István: Tüskevár című regényének eredeti, tintával írt kéziratát. A magyar kultúra egyik fontos gyöngyszeme a Múzeum Antikvárium 33. árverésén talált új gazdára. A legfrissebb tőzsde- és devizapiaci árfolyamokkal várja Önöket Szűcs Péter, Nesta és Tresó T. Tibor.
 - 
						10:05
 - 
						12:00
 - 
						12:35
 - 
						14:05
M2M Zóna
Milyen trendeket láttunk 2018-ban a digitális térben és mire számítunk jövőre? Mesterséges intelligencia, 5G, dolgok internete (IoT), felhőszolgáltatások. Mi történt eddig és merre haladnak ezek a technológiák? És mi a helyzet a felhasználókkal, legyen szó vállalatokról vagy magánszemélyekről. A Gartner régióvezetője, Papp László a vendégünk, vele beszélgetünk erről. Tartsanak velünk!
 - 
						15:05
 - 
						15:35
 - 
						17:05
A Nap Vendége
Borosnyay-Miklós Katalin, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány kutatója és Goreczky Péter, Külügyi és Külgazdasági Intézet kutatója. A riporter Lakatos László.
 - 
						18:05
 - 
						19:05
Trend Night Bukovszky Józseffel
A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!
 
A mai nap műsorai
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
- 
			
			Trump bekeményít, Magyarország is célkeresztben az orosz olaj miatt
Nem valószínű, hogy hazánk engedélyt kapna pénteken Washingtontól, hogy továbbra vásárolhasson orosz olajat. Erre engednek következtetni az elmúlt hetek döntései, amik részben Indiát, Törökországot, korábban Brazíliát érintették – mondta Reggeli Monitorban az mfor-privatbankar.hu újságírója. 
- Trump bekeményít, Magyarország is célkeresztben az orosz olaj miatt
 - Új korszak az akkumulátor-kutatásban – Világszínvonalú tesztlabor épül Magyarországon
 - Fellendülésről szó sincs, kettős trendbe illeszkednek az ipari termelői árak
 - Végh Richárd lett a KAVOSZ Zrt. új vezérigazgatója
 - Újabb rekordok: ismét nagyot ment a BUX index
 - Veszélyben a magyar krumpli?
 - Sikeresen szerepelt energetikai, védelmi és űripari auditokon a Navigator Csoport
 - Rollerforradalom vagy káosz? Kicsi kerék, nagy sebesség – és még nagyobb kockázat
 
- A folyamatos teljesítmény-értékelés a jó, nem az egyszeri szőnyeg széle
 - Varázslatos, filmszerű élmény Európa legnagyobb immerzív színházában
 - Az árrésstoptól (nem kell) félnetek, jó lesz
 - Még mindig piaci tényező a magyar gomba
 - Innovációs ünnep volt a Millenárison
 - Történelmi mélyponton a születésszám Magyarországon
 - Segíteni jó, de nem mindig könnyű – hogyan lehet ez a mindennapok része?
 - Spekulatív befektetők engedik ki a gőzt az aranyból
 - Pár nap múlva újra Gerendai Károlyé a Sziget Fesztivál
 - Lassuló drágulás az iparban – szeptemberben enyhén mérséklődtek az ipari termelői árak
 - Egymásra épülő válságok kora: ez a siker és a túlélés kulcsa a CEO-k szerint
 - A városi rohanás útvesztőjében: hogyan fér meg egymás mellett a gyalogos, biciklis és autós?
 - Innen már tényleg csak felfelé lehet, meg se mozdult a GDP
 - A mid-tech kategóriában erősödik a targoncapiac
 - Megtorpanhat az AI-forradalom, most jön az okos adaptáció korszaka
 - Szankciós szorításban az orosz olajipar – az Nvidia tette zajossá a gyorsjelentési szezont
 - Óriási üzlet az ingatlanközvetítés, hogyan kerüljük el a költséges buktatókat?
 - Új kihívások előtt a hazai privátbanki szektor – 30 éve indult a Raiffeisen Private Banking
 - Mi tartja mozgásban a Tethert? A világ legnagyobb stablecoinjának sikere és árnyoldalai
 - A mobilozás a figyelmes vezetés halála
 
Friss hírek
- 
						
Trump bekeményít, Magyarország is célkeresztben az orosz olaj miatt
Nem valószínű, hogy hazánk engedélyt kapna pénteken Washingtontól, hogy továbbra vásárolhasson orosz olajat. Erre engednek következtetni az elmúlt hetek döntései, amik részben Indiát, Törökországot, korábban Brazíliát érintették – mondta Reggeli Monitorban az mfor-privatbankar.hu újságírója. - 
						
Új korszak az akkumulátor-kutatásban – Világszínvonalú tesztlabor épül Magyarországon
A Bay Zoltán Kutatóközpont és a China Automotive Engineering Research Institute (CAERI) együttműködésében új, világszínvonalú autóipari akkumulátor-tesztlabor és kutatás-fejlesztési központ jön létre. - 
						
Fellendülésről szó sincs, kettős trendbe illeszkednek az ipari termelői árak
Bár augusztushoz képest szeptemberben 0,4 százalékos csökkenés volt, de éves alapon a hazai ipari termelői árak 2,4 százalékkal magasabbak lettek. - 
						
Végh Richárd lett a KAVOSZ Zrt. új vezérigazgatója
2025. november 3-tól Végh Richárd tölti be a KAVOSZ Zrt. vezérigazgatói pozícióját. A kinevezéssel a társaság célja, hogy a Széchenyi Kártya Program további fejlesztését, a hazai vállalkozások finanszírozási lehetőségeinek bővítését és a digitalizáció erősítését új szemlélettel valósítsa meg. - 
						
Újabb rekordok: ismét nagyot ment a BUX index
A szeptemberi záróértéket túlszárnyalva, októberben 107.319,9 ponton zárt a BÉT tőzsdeindexe, ezzel újabb történelmi csúcsot is beállítva a hónap utolsó napján.