1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:05
  10. 17:05
  11. 18:05

    A Nap Vendége (ismétlés)

    Búza Éva, a Garantiqa Hitelgarancia Zrt. vezérigazgatója. A riporter Emőd Pál. (ismétlés)

  12. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-12-12 00:00:00

Reggeli Monitor Szűcs Péterrel

Egészségügy – hiány és pazarlás egyidőben. Így lehet jellemezni az ágazat egészét a Magyar Gyermekorvosok Társaságának vezetője szerint. Ugyanakkor úgy véli, hogy Az esetek nagy részében feleslegesen veszik igénybe a szülők a kórházi szakorvosi ellátást gyermekük gyógyításánál. Lassult az infláció novemberben Magyarországon. 3,1 százalék lett. Az elemző szerint az adat megerősíti a jegybankot abban, hogy kitartson a lazító politikája mellett. Tovább csökkent a panellakások átlagos értékesítési ideje. A meghirdetett budapesti panellakások ma 48 nap alatt találnak gazdára, egy héttel hamarabb, mint 2017-ben. Több, mint 3 százalékkal nőtt a mezőgazdaság kibocsátása idén, a tavalyi visszaesés után. Az állattenyésztés pörgött jobban. Ezek mellett külgazdasági újságíró kollégánkkal megvizsgáljuk, mi mozgatja a közvéleményt a tengerentúlon. Az arany piacáról is hallhatnak egy érdekes beszélgetést, az equilor elemzőjével végigtekintjük a francia eseményeket, az Erste stratégája pedig egy jövő évi kitekintővel érkezik a stúdióba. A műsorvezető Szűcs Péter.

2018-12-12 06:35:00

Kultúrpart Marosi Viktorral

2018-12-12 11:05:00

Monitor

2018-12-12 13:00:00

Kultúr-Trend Magazin

2018-12-12 13:35:00

Gyűjtő

2018-12-12 15:35:00

Kultúrpart Novák Péterrel

2018-12-12 16:05:00

A Nap Vendége

Banai Péter Benő, a Pénzügyminisztérium, költségvetésért felelős államtitkára. A riporter Szajlai Csaba.

2018-12-12 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-12-12 19:05:00

  • Milyen állapotban van a hazai gyermekellátás?

    Az esetek nagy részében feleslegesen veszik igénybe a szülők a kórházi szakorvosi ellátást gyermekük gyógyításánál- derül ki a Magyar Gyermekorvosok Társaságának közleményéből.

Friss hírek

  • A CheckMyTrip lett a Világ vezető utazási appja

    Az applikáció nyerte el a 2018 World Travel Awards díjkiosztón a Világ vezető utazási mobil alkalmazása címet.
  • Háborús feszültség az Azovi-tengeren?

    Újabb eszkalációval fenyeget Oroszország és Ukrajna között a november végén, kercsi-szorosban fellángolt konfliktus. November 25-én Ukrajna Odesszából indult három hajója – két katonai hajó és egy vontató hajó – megpróbáltak átjutni a kercsi-szoroson keresztül az Azovi-tengerhez. Nem jártak sikerrel – az orosz határrendészet az útjukat álltak, majd üldözésbe vették a hajókat, és letartóztatták a három hajó legénységét. Ukrajna a nemzetközi és bilaterális egyezmények megszegésével vádolja Oroszországot, Moszkva azzal védekezik, hogy kercsi-szoros orosz terület, és az engedély nélkül oda betévedő ukrán hajók határsértést követtek el. Bendarzsevszkij Antont, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány igazgatóját és Ackermann Sándort, a Külügyi és Külgazdasági Intézet elemzőjét kérdeztük arról, hogy kinek van igaza, és mi lehet az újabb eszkaláció potenciális következménye.
  • IT-biztonsági kockázatok a cégeknél

    Úgy gondolja, hogy vállalkozása mindent megtesz informatikai védelme érdekében? Vagy valójában nagyon is messze vannak a vágyott biztonságtól?
  • Nem a pénz miatt állnak tovább a munkavállalók

    Hiába pörög itthon is a munkáltatói márkaépítés, mégis 38 százalékon áll az átlagos éves fluktuáció Magyarországon- derül ki a HR-Evolution kutatásából.
  • A demokrácia sikere, a környezetvédelem bukása

    A szakértő szerint nem a Franciaországban vélhetően megemelkedő üzemanyagfogyasztás, így a növekvő környezetterhelés a legnagyobb baj az üzemanyagadó kivezetésével.