1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Beke Zsuzsa, a Richter Gedeon Nyrt. PR- és kormányzati kapcsolatokért felelős igazgatója. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-12-15 00:00:00

Hétvégi Menetrend

Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

2018-12-15 07:05:00

Szenzor (ismétlés)

2018-12-15 11:05:00

Online Trendek (ismétlés)

2018-12-15 12:35:00

Kultúr-Trend Magazin

2018-12-15 13:05:00

M2M Zóna (ismétlés)

2018-12-15 14:35:00

Monitor Délután Extra

2018-12-15 15:05:00

Heti Geopolitika

2018-12-15 17:05:00

A Nap Vendége

Ablonczy Balázs, az SAP Hungary Kft. ügyvezető igazgatója. A riporter Érczfalvi András. (ismétlés)

2018-12-15 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-12-15 19:05:00

Friss hírek

  • A Kalasnyikovtól az Armatáig

    Oroszország, Nagy-Britanniát megelőzve a világ második legnagyobb fegyvergyártójává lépett elő a Stockholmi Nemzetközi Békekutató Intézet éves jelentése szerint. A listát továbbra is az Egyesült Államok vezeti, a legnagyobb európai gyártó pedig továbbra is Nagy -Britannia. A jelentés szerint orosz fegyvergyártó cégek uralják a piac 10 százalékát, ami 40 milliárd dollárt jelent évente.
  • Az MKB Bank partnere érdemelte ki az Év Vállalkozója díjat

    Az egészség a legjobb befektetés. Ezt vallja az MKB Bank is, így a pénzintézet több oldalról is támogatja az egészséges életvitelt. Júniusban útjára indította #20percegészség programját, amellyel arra kívánja felhívni az emberek figyelmét, hogy mennyre fontos az egészséges életmód. Decemberben az MKB által nyújtott Agrár Széchenyi Kártya hitel is hozzájárult ahhoz, hogy az egészséges, gluténmentes termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerük, az Amurex GM Hungária Kft. kiérdemelje az Év Vállalkozója Díjat.
  • Megnyílt a TUDÁS-VÁR Miskolcon

    A Miskolci Egyetem felismerte, hogy fontos a fiatalság régióban és városban tartása. Ennek érdekében országosan egyedülálló pályaorientációs programot indított el. Az intézmény hazai összevetésben élen jár a következő generációk, most tizenéves korosztály műszaki és természettudományos érdeklődésének felkeltésében. A mai napon újabb mérföldkőhöz érkezett az egyetemi program, hiszen Dr. Horváth Zita, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár, ByeAlex a Miskolci Egyetem Nagykövete, valamint Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellárja hivatalosan átadta és megnyitotta a TUDÁS-VÁR Élményközpontot, amelyben két tematikus szabadulószoba, számos látványos, játékos feladat és ügyességi kihívás várja a jövő generáció tagjait, illetve a leendő hallgatókat.
  • A kiszervezés felé mutat a technológiai fejlődés

    Manapság, amikor egy cég üzlete szolgálatába akarja állítani az infokommunikáció legújabb eredményeit, egyre gyakrabban merül fel, hogy szakértő szolgáltatóhoz forduljon.
  • Fél évszázados mélységben az amerikai munkanélküliség

    Gyengébb lett a legfrissebb non-farm payroll, vagyis az amerikai gazdaság, mezőgazdasági szektoron kívüli munkahely teremtő képessége.