Rádióműsor
-
00:00
-
06:35
Reggeli Monitor Imre Lőrinccel
Népszerű témákkal kezdjük az adást: először megpróbáljuk föltérképezni, hogy ki mire számíthat, gondolunk itt azokra, akik napelem rendszereket telepítettek mostanáig, illetve azokra is, akik ezentúl tervezik ezt. Majd beszámolunk arról, hogy egyre nagyobb teret hódít az adatforgalom tekintetében az 5G-technológia. 7 óra után a csütörtöki állandó rovatunkban ezúttal MBH Gondoskodás és Nyugdíjpénztár és MBH Gondoskodás Egészségpénztár értékesítési és marketing vezetőjével beszélgetünk a különféle tervezett vállalati juttatásokról, valamint magánszemélyek lehetőségeiről. 8 óra után hallhatják majd a kriptovilág újdonságait. Aztán fókuszban a hazai felnőttképzési piac, valamint a közúti fuvarozók egyre romló kilátásai. 9 óra után a magyar gazdaság helyzetét elemezzük még mielőtt Deák Bálinttal, az economx.hu vezető elemzőjével nyitnánk meg a tőzsdét. Adásunk utolsó részében pedig ezúttal is kapcsolunk Strasbourgba, ugyanis Nagy Károly jelentkezik a magyar EP-képviselők reakciójával, ami az Európai Bizottság elnökének beszédét illeti. Számít a figyelmükre a műsorvezető: Imre Lőrinc.
- Belehallgatás:
-
11:05
-
12:05
-
13:05
-
14:05
-
15:05
-
16:05
-
16:35
-
18:05
A Nap Vendége
Íjgyártó István, nagykövet, a Magyar Külügyi Intézet vezető kutatója. A műsorvezető Lakatos László.
- Belehallgatás:
-
19:05
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
-
Budapesten találkozik a Deep Tech világ krémje
Szeptember 10-19. között rendezik meg a Hungarian Innovation Weeket. A szeptember 11-i CONNEXIONS – CEE Deep Tech Summit pedig arra fókuszál, hogyan is lehet Magyarországon és a közép-kelet-európai régióban megerősíteni a mélytechnológiai vállalkozásokat.
- Budapesten találkozik a Deep Tech világ krémje
- Nem jött be a sokkterápia? A patthelyzet újabb felvonása Franciaországban
- Megbukott El Salvador bitcoin-stratégiája?
- Szélvédőre költözik a jövő képernyője
- A 4iG új fejezetet nyit a védelmi iparban és a Rába történetében
- Korszakváltás a teniszben: búcsú Federer, Nadal és Djokovic nagy hármasától
- Nem enyhül az árnyomás, tartja magát az infláció
- Aranylemez és világsikerek – A Mandoki név az egész világon visszhangzik
- A klímaváltozást megszenvedhetik a napelemek is
- Történelmi lépés a 4iG-től, felvásárolják a Rábát
- Ez a bor- és whiskey-készítők aduásza - Világhírűek a zempléni tölgyből készült hordók
- Ki az igazi győztese a Google kontra Amerika pernek?
- Pörgetik a Tiktokot, közben több százezret spórolnak meg a kuponokkal
- Berobbant az Otthon Start – Félő, hogy nem lesz elég szakember a felújításokhoz
- Ez a sztori mozgatja most a hazai tőzsdét: átalakítja az energiatárolást az Épduferr?
- Venezuelai droghajót támadott az USA – A Maduro-kormány destabilizálása lehet a cél
- Még mindig nem talált magára a magyar ipar
- „Ha a kormány Budapestet csődbe löki, akkor az csődbe rántja a magyar gazdaságot”
- Mennyire tűzveszélyes az elektromos robogók töltése?
- Új rekord, tovább száguld az arany
- Rekordösszeget költöttek az angol klubok az átigazolásokra, a Liverpool a csúcson
- Fékez az amerikai munkaerőpiac, ez az ára Trump gazdaságpolitikájának?
- Új világrend születik – így írná át Kína a játékszabályokat
- Hamarosan megnyitja kapuit a Budapest Contemporary
- Egyre több a magyar és német befektető Dubajban
- Öngyilkosságba hajszolt a ChatGPT egy amerikai fiatalt, lép az OpenAI
- Saját tulajdon vagy bérelt otthon? Így pörögnek az intézményi bérlakások
- Bezuhant a sörforgalom, de a kevesebb néha több?
- Orosz-kínai gigamegállapodás az energiapiacon, a magyar GDP alig-alig növekszik
- Fake news, deepfake: kereszttűzben az AI
- Megindult a roham az Otthon Start hitelért, óriási a verseny a bankok között
- Kampány az italos kartonokért: dobd a sárga kukába, ne a szemétbe!
- Maffiavezérek és titkosszolgálatok, kaszinók és forradalmárok
- Budapest hozta a kötelezőt, a Balaton gyengébb szezont zárt
Friss hírek
-
Budapesten találkozik a Deep Tech világ krémje
Szeptember 10-19. között rendezik meg a Hungarian Innovation Weeket. A szeptember 11-i CONNEXIONS – CEE Deep Tech Summit pedig arra fókuszál, hogyan is lehet Magyarországon és a közép-kelet-európai régióban megerősíteni a mélytechnológiai vállalkozásokat. -
Nem jött be a sokkterápia? A patthelyzet újabb felvonása Franciaországban
Megbukott a maga ellen kezdeményezett bizalmi szavazáson François Bayrou francia miniszterelnök. A 74 éves miniszterelnök bukása elkerülhetetlennek látszott, mivel a francia nemzetgyűlés megosztottabb, mint valaha. -
Megbukott El Salvador bitcoin-stratégiája?
Négy éve fogadták el hivatalos fizetőeszköznek a Bitcoint a közép-amerikai országban. -
Szélvédőre költözik a jövő képernyője
Egy, a nemzetközi autóiparban is újdonságnak számító fejlesztés kiemelt szakasza zárult le a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen. -
A 4iG új fejezetet nyit a védelmi iparban és a Rába történetében
A 4iG Űr és Védelmi Technológiák Zrt. projektvállalata tőzsdén kívüli ügylet keretében részvényadásvételi-szerződéseket kötött a járműipari holding többségi tulajdonrészének megvásárlására. A tranzakció legfontosabb célja a földi mobilitási képességek integrálása a 4iG SDT Zrt. portfóliójába.