Rádióműsor
-
23:01
-
05:35
Reggeli Monitor Nagy Károllyal
A Reggeli Monitorban körbejárjuk az élelmiszer-árstop kérdését, aminek a kivezetését már egyre többen követelik. A szegényebb rétegeknek kedvezett a piactorzító beavatkozás, a kereskedelem egészének már jóval kevésbé. Mérleget vonunk arról, hogy az utóbbi évek vészterhes időszakát hány vendélátóhely élte túl Magyarországon, és mennyinek kellett végleg lezárnia a rolót. Az év végéig nyitva tart a Miskolctapolca Barlangfürdő, ami egyrészt a széleskörű város-vállalati összefogásnak, másrészt az enyhülő energiaáraknak köszönhető. Miskolc polgármestere szerint azonban a válságnak még messze van a vége. Beszélünk a Paks II beruházásról és a fokozódó európai villamosenergia-igényről. Az Equilor háttér beszélgetésén jártunk, ahol minden megtudtunk az idei várható GDP-növekedésről, az inflációról és a forint árfolyam várható alakulásáról. A Növekedés.hu vezető szerkesztőjével Veszprém városa kerül célkeresztbe, mint Európa újdonsült Kulturális Fővárosa. Kijött egy érdekes kutatás a legnagyobb brand-értékű vállalatokról: a listát öt amerikai cég vezeti, az első helyen az Amazonnal. És véget ér a davosi világgazdasági fórum: a legfontosabb geopolitikai, gazdasági változásokról, bejelentésekről beszélünk. Várja Önöket a műsorvezető, Nagy Károly!
- Belehallgatás:
-
10:05
-
12:05
-
13:05
-
14:05
-
15:05
Fintech Világa
A fintech szektor éretté válásával világszerte mindenütt elkezdtek megjelenni az innovatív és digitális pénzügyi megoldások. Míg a fintech globális fővárosai nehezebb időszakot élnek, a dél-amerikai régióban virágzanak az újszerű szereplők. Az adásból kiderül mi vezetett a nagy sikersztorik létrejöttéhez és mit várhatunk a folytatásban.
- Belehallgatás:
-
15:35
-
17:05
A Nap Vendége
Révész Máriusz kormánybiztos és Dr. Lacza Gyöngyvér, a Testnevelési Egyetem Rekreáció Tanszékének vezetője beszélget Mezei Dániellel a Monspart Sarolta életmód stratégiáról.
- Belehallgatás:
-
18:05
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
-
Stratégiai partnerség és újabb felvásárlás: együttműködik a NAVIGATOR és a Component Group
Stratégiai szintű partneri együttműködés jött létre a Navigator Csoport és a BÉT 50 vállalatok közé tartozó Component Group között.
- Stratégiai partnerség és újabb felvásárlás: együttműködik a NAVIGATOR és a Component Group
- Magyar bor Közép-Európa legjobbjai között
- Jennifer Lopez is rákattant a magyar flashmobra
- Tedd zsebre a könyvelőt!
- Hogyan formálja át a brutális hőség az életünket?
- Tovább terjeszkedik a 4iG Csoport, megvásárolja a Netfone Telecomot
- Stratégiai összefogás a hazai innovációs ökoszisztéma megerősítéséért
- Villa a Balatonnál – Mitől fut ennyire a Villa Chez les Amis?
- Morzsánként érkeznek a jó hírek a magyar gazdaságról, elérte inflációs célját az EKB
- A szépség dicsősége – Alsó-ausztriai kiállítás nyílt a Pesti Vigadóban
- Tarjányi Péter: kemény hónapok jönnek, az orosz fél felgyorsítja nyári hadjáratát
- Nyári élményterápiás táborok a fóti lovasközpontban
- Így válthatók pénzre a nagy ötletek
- Jól vizsgázott az AutoWallis
- Flottapiaci fordulat: olcsóbb autókat keresnek a vállalatok
- Szinetár Miklós az Enyhe katarzisban: Van, akinek nem érdeke, hogy béke legyen
- Kiss Ambrus: Nem attól lesz fenntartható a fővárosi büdzsé, ha a 134-es busz kevesebbet jár
- Ismét csúcsokra tört a BUX - Erősödő indexek és új kibocsátások a BÉT-en
- Új vezető a Merkantil Bank élén
- Tömeges elbocsátások: ezúttal Gyöngyöstarjánban küldenek el 165 embert
- A hazai innováció katalizátora a NIÜ
- Bukott banki applikációk és eltűnt milliárdok
- Ez is a soproni sör titka
- Mini otthon, maxi ár – Hódítanak a minilakások Budapesten
- Magyar származású a Bitcoin alapítója?
- A magasabb családi kedvezmény a lakásvásárlásnál is előnyt jelenthet
- Ma folytatódik a Dunaferr dolgozóinak a tömeges elküldése
- Nyílt kártyákkal játszik Trump, de jöhetnek még meglepetések
- Eddig verseny tárgya volt, most már csak a törvény ösztönzi a zöldítést
- Újraindul a startupperek és kutatók Gyorsítósáv pályázata
- Legalább 3 órával korábban ajánlott a reptérre érkezni a nyári csúcsszezonban
- A mezőgazdaságban volt a legnagyobb drágulás, ami tovább ronthatja az inflációt
- Eddig nem látott méretű tüntetés Szerbiában - így látja a szakértő
- Korábban jön a hazai dinnyeszezon
- NATO-csúcs: mekkora ára lesz az 5%-os ígéretnek?
- Maradt fantázia a budapesti új lakásokban: borítékolható a további áremelkedés
Friss hírek
-
Stratégiai partnerség és újabb felvásárlás: együttműködik a NAVIGATOR és a Component Group
Stratégiai szintű partneri együttműködés jött létre a Navigator Csoport és a BÉT 50 vállalatok közé tartozó Component Group között. -
Magyar bor Közép-Európa legjobbjai között
Most került be először, és rögtön 96 ponttal értékelte a St. Andrea Szőlőbirtok egyik csúcsborát a Falstaff magazin. Az osztrák kalauz szerint is kiemelkedő a szőlőbirtok Agapé 2019 Egri Bikavére. -
Jennifer Lopez is rákattant a magyar flashmobra
A világszerte ismert szupersztár közösségi oldalain több száz millió követőjének mutatta meg a magyar flasmobot. -
Tedd zsebre a könyvelőt!
A könyvelésben is megjelent a mesterséges intelligencia egy magyar startup fejlesztésnek köszönhetően. -
Hogyan formálja át a brutális hőség az életünket?
Az egészségügyi kockázatok mellett a munkára és a magánéletre is kedvezőtlen hatással van a nyári extrém időjárás, különösen a hőség és a kánikula.