1. 23:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 05:35

    Reggeli Monitor Szűcs Péterrel

    Jövő év őszétől elektromos autók gyártását kezdi meg a Mercedes Kecskeméten. Az ehhez szükséges 50 milliárd forintos beruházáshoz a magyar kormány 15 milliárd forint támogatást ad. Christian Wolff, a Mercedes magyarországi igazgatója azt mondta, hogy az elektromos autók gyártásának megkezdése hosszú távon hozzájárul majd a magyarországi üzem sikeréhez. Világszerte, így Európában is, még mindig válságos a légi közlekedési helyzete. A légi áruszállítás azonban a légi utasforgalommal szemben a csúcsra pörgött. Minden idők legnagyobb cargo forgalmát bonyolította le a budapesti repülőtér. Már az Egyesült Államokban is megkapta az oltási engedélyt a Pfizer és a BioNTech vakcinája. Valamivel drágább, mint a többi versenytársé, de ennek ellenére óriási profittal számolhat a két cég. A vállalatok tőzsdei értékeiben jelentős növekedés várható. Az oltóanyag speciális szállítása más vakcinákkal ellentétben nagy felkészültséget igényel. Teljes átalakuláson esett át a Nitrogénművek Zrt. a járvány időszaka alatt. A Bige-cégcsoport tulajdonosa azt mondta, lényegében csak a cég neve nem változott. Egy beruházási sorozattal, egy gyárrészleg kivételével minden gyárat modernizáltak. Bige László azt mondta, kihasználták a recessziót és hosszas gondolkodás után, de belevágtak az átalakításba. A korszerűsítés 420 millió euróra rúg, ami egyaránt lefedi a felvásárolt gyárépületeket és felújítási költségeiket is. A legfrissebb tőzsdei- és devizapiaci árfolyamokkal várja Önöket Szűcs Péter és Nagy Károly.

  3. 12:05
  4. 12:35
  5. 13:05

    Globsafari Lakatos Lászlóval

    Mai vendégem Philipp György karmester, rendező, zenész, énekes, az Á la cARTe társulat művészeti vezetője (képünkön), akivel most megjelent lemeze apropóján beszélünk arról is, hogy a Kovid 19 járvány miatti bezártság milyen kihívásokat jelentett, és milyen inspirációkat adott a számára. De szót ejtünk terveiről, valamint az élmény- illetve zeneterápiáról is.

  6. 13:35

    Táncverzum

    Leblanc Gergely, a Nemzeti Balett principálja szerencsésnek érzi magát, mert a tavaszi és az őszi leállások között legalább háromszor színpadra tudott lépni A hattyúk tavában. Az, hogy most A diótörő széria nélkül zárják a szezont az Operaházban, az lelkileg is megterheli a balettművészeket, hiszen képzésük korai szakaszától kezdve szerepeltek benne kisebb - nagyobb szerepekben. Az idei Szenteste online közvetített 2016-os operaházi verziónak Leblanc Gergely az egyik főszereplője, aki már a társulattal együtt a jövő évi Párizs lángjai bemutatóra próbál. A műsor másik beszélgető partnere egy új tudományág, a sportorvoslásból nemrég kivált táncmedicina képviselője, Geréby Fruzsina manuálterapeuta, aki a legjellemzőbb táncos sérülésekről és azok rehabilitációjáról számolt be.

  7. 14:05

    IoT Zóna

    Így karácsonykor különösen, de a vírus várható lecsengése miatt egy darabig még fontos lesz tudnunk, hova, és mikor érdemes mennünk vásárolni úgy, hogy a lehető legkevesebb emberrel találkozzunk. Ebben segít a LocSight nevű alkalmazás. A Helix Consulting és a CBRE ingatlancég közös fejlesztés ez. A Helix adatfeldolgozásért felelős ügyvezetője, Hegedűs Tamás meséli el a részleteket. Tartsanak velünk!

  8. 14:35
  9. 15:05
  10. 17:05

    A Nap Vendége

    Nagy Tímea kétszeres olimpiai bajnok párbajtőröző, a Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesületének elnöke.. A műsorvezető Mezei Dániel.

  11. 18:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.

2025-04-18 00:00:00

Lélektér (ismétlés)

2025-04-18 06:05:00

Hétvégi Menetrend

2025-04-18 07:05:00

iFater (ismétlés)

2025-04-18 11:05:00

BorMárka (ismétlés)

2025-04-18 12:05:00

Zenei válogatás

2025-04-18 13:05:00

Sportérték (ismétlés)

2025-04-18 13:35:00

Zenei válogatás

2025-04-18 14:35:00

Monitor Délután extra

2025-04-18 15:05:00

A Nap Vendége (ismétlés)

2025-04-18 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.

2025-04-18 19:05:00

Friss hírek

  • Elindult a dunai hajózási szezon

    A Budapest-Szentendre menetrendszerinti járat elindulásával kezdetét vette a MAHART-PassNave 2025-ös hajózási szezonja.
  • A magyarok kétharmada felvenne kisebb összegű hitelt

    Lassú javulást mutat a magyar lakosság pénzügyi helyzete, és ezzel a hitelfelvételi hajlandóság is növekedésnek indult – derül ki a Provident megbízásából készült kutatás adataiból.
  • 661 ezer felett a bruttó átlagkereset, a nettó 445 ezer forint

    A bruttó átlagkereset 9,3, a nettó átlagkereset 9,1, a reálkereset pedig 3,5 százalékkal nőtt az egy évvel korábbihoz képest – jelentette a Központi Statisztikai Hivatal.
  • Állja a vámháború viharait a NAVIGATOR

    Az elmúlt időszakban egy igazi hullámvasútra ülhettek fel a befektetők. A Donald Trump amerikai elnök által bejelentett vámemelések, majd felfüggesztések óriási mozgásokat okoztak a világ tőzsdéin.
  • Negatív rekord Németországban – Vámháború és gyorsjelentések Amerikában

    Oroszország Ukrajna elleni, 2022-es támadása óta nem esett akkorát a német ZEW-index, mint idén áprilisban. Közben záporoznak az egyébként jó amerikai céges jelentések, de összességében inkább arra kíváncsi mindenki, hogy milyen várakozásokkal tekintenek az amerikai vállalatok egy olyan év elé, amikor brutális vámemelésekkel kell a piaci szereplőknek megküzdeniük.