1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Perger Gabriella a Biohair franchise-hálózat ügyvezetője. A műsorvezető Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-07-22 00:00:00

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

Az amerikai szankciók enyhülésével magyarázható, hogy a Huawei most jelentette be, hogy továbbra is az Android operációs rendszert használja majd okostelefonjai rendszerszoftvereként, mondta HWSW Szakújságírója. Drágulhat a tej. A Tej Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezető igazgatója elmondta, hogy a nyári hőség miatt csökken a nyers tej, ami feljebb tornázza az árakat. Az emelkedés hátterében áll még az infláció és a munkaerőhiányból fakadó bérnyomás is. A családi kedvezmények bővülése a használt lakások irányába terelte a vevőket az utóbbi két hónapban, ezért csökkent jelentősen az újlakások iránti kereslet. A Holdra szállás 50. évfordulója alkalmából a Puli Space Back to the moon néven szervezett találkozót a budapesti Holdudvarban. Júliusban kollégáink az EFOTT fesztiválon jártak, ahol interjút készítettek Magyarország egyik leghíresebb rock zenekarával, a 30 éves Tankcsapdával. Profitsoron nem hoz számottevő hasznot, de brandépítés szempontjából mindenképp megéri a fesztiválos jelenlét- mondta a Rauch kereskedelmi és marketing igazgatója a Trend FM-nek. Várja Önöket a műsorvezető, Nagy Károly.

2019-07-22 06:35:00

Menni-Enni

2019-07-22 11:05:00

Monitor

2019-07-22 13:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-07-22 13:35:00

ReBrief

2019-07-22 15:05:00

Sportérték

2019-07-22 17:10:00

Hétfő - Egy nő

Jagodics Rita, a Kereskedelmi Marketing Trendek ügyvezető igazgatója, a Nagykereskedői és Gyártói Konferencia alapítója, kereskedelmi marketing szakértő. A műsorvezető Kutasi Judit.

2019-07-22 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-07-22 19:05:00

Friss hírek

  • A legfontosabb a biztonság

    Az EFOTT fesztiválon a legnagyobb biztonsági kockázatot a Velencei-tó jelentette.
  • Megváltozik a jövőben a bankfiókok szerepe

    A K&H Bank lakossági értékesítési igazgatója elmondta, a készpénzbefizető ATM-ek elterjedése és a digitális megoldások népszerűsége okozza a fordulatot a szektorban.
  • Várakozó állásponton az arany

    Az arany árfolyama egyelőre tartja még magát 1.400 dollár fölött.
  • Észak-Amerikában terjeszkedik a Mazars

    A Mazars North America Alliance megalapításával nő a Mazars régiós jelenléte, amelynek eredményeképpen világszerte 40 ezer szakember szolgálja ki az ügyfeleket a könyvvizsgálat, a számviteli tanácsadás, az adó-, a jogi és a tranzakciós szolgáltatások területén.
  • Élményekkel pörgethetik fel az üzletet a cégek

    Az ügyfélélmény javítása válhat az üzleti növekedés fő hajtóerejévé. Egy világszintű kutatás szerint ugyanis az ügyfélélmény javítását prioritásként kezelő vállalkozások eredményesebbek, mint a pénzügyi mutatókra fókuszáló cégek - ez áll egy piackutató cég felmérésében.