1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Antal Alexa, a WWF Magyarország Alapítvány kommunikációs vezetője. A műsorvezető Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-09-23 00:00:00

Reggeli Monitor Szűcs Péterrel

Megkezdődött a kukorica betakarítása. Bár még csak a termés 10 százaléka került a raktárakba, az már látszik, hogy nem lesz rekordév az idei - mondta a Gabonaszövetség elnöke. Az eddigieknél precízebb, és fejlettebb talajnedvesség térképeket készítenek egy szerb-magyar közös projekt eredményekén. Mezősi Gábor a Szegedi Tudományegyetem professzora szerint Magyarországon a mostani terület háromszorosát kellene öntözni. A rendszerváltás idején ez így is volt. A kistérségi gondolkodás a hosszú távú gazdaságnövekedés záloga – mondta a Felsőbbfokú Tanulmányok Intézetének kutatója. Lantos Zoltán szerint a 100 ezer fő alatti közepes méretű települések csak akkor tudnak kistérségi központként működni, ha a környező falvak nem néptelenednek el. Lassult az infláció Japánban augusztusban. Mi tehet a jegybank? Az indiai például is azt tervezi, hogy csökkenti a kamatokat. A végső döntés októberben várható – mondta a jegybank elnöke egy konferencián, hozzátéve: van tere a kamat mérséklésének. Kérdés: van-e értelme? Hétfőn reggel a többi között ezekről lesz a Reggeli Monitorban. A műsorvezető, Szűcs Péter.

2019-09-23 06:35:00

Menni-Enni

2019-09-23 11:05:00

Monitor

2019-09-23 13:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-09-23 13:35:00

ReBrief

2019-09-23 15:05:00

Sportérték Imre Lőrinccel

2019-09-23 17:05:00

Hétfő - Egy nő

Nemes Orsolya, generációkutató, a Milestone Intézet tanácsadó-trénere. A műsorvezető Kutasi Judit.

2019-09-23 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-09-23 19:05:00

Friss hírek