1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 13:05
  6. 13:35
  7. 14:35
  8. 15:35
  9. 16:05
  10. 16:35
  11. 17:05
  12. 17:35
  13. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Bodon Ildikó, a UPC Magyarország üzleti szolgáltatásokért felelős üzletágának vezetője. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  14. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-08-24 00:00:00

Hétvégi Menetrend

Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

2019-08-24 07:05:00

Szenzor (ismétlés)

2019-08-24 11:05:00

Rövidítés (ismétlés)

2019-08-24 12:05:00

Monitor Délután ismétlés

2019-08-24 12:35:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-08-24 13:05:00

Sportérték (ismétlés)

2019-08-24 13:35:00

M2M Zóna (ismétlés)

2019-08-24 14:35:00

Monitor Délután Extra

2019-08-24 15:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-08-24 19:05:00

  • Füst és égés nélkül

    Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) jelentései szerint ma több mint egymilliárd ember dohányzik a világon, és ez a szám – a népességnövekedési előrejelzésekre figyelemmel – 2025-ben is hasonlóan alakul majd. Tehetünk-e valamit azért, hogy a dohányzással kapcsolatos ártalmakat csökkentsük?

Friss hírek

  • Reklámadó: hogyan tovább?

    A 2019-es nyári adócsomag példátlan fordulatot hozott a reklámadó szabályaiban. A jogalkotó határozott időre felfüggesztette a reklámadó rendelkezéseinek alkalmazását – méghozzá év közben –, ugyanakkor magát a szabályrendszert érintetlenül hagyta. Mi áll ennek a hátterében, és hogyan hat mindez a reklámok megrendelőire?
  • Így lehet strandolni az Atlanti-óceán közepén

    Tizennyolc napos hajóút, ebből öt nap megállás nélküli utazás az Atlanti-óceánon. Unalmasan hangzik? Dehogy!
  • Ízes Magyarország: Bor és kenyér ünnepe

    Nemzeti hagyományaink felidézésével ünneplik az államalapítást, az új kenyeret és a méltán híres magyar borokat Siófokon, augusztus 16. és 20. között.
  • Ízes Magyarország: Dunakanyar Sörfesztivál

    Száznál is több sörkülönlegesség kóstolható meg Vác augusztus 17-től 20-ig tartó fesztiválján, ráadásul a legpompásabb kulisszák között.
  • Változás az online vásárlásban

    Mindenkinek fel kell vennie kapcsolatot a bankjával, ugyanis egy hónap múlva csak egy ellenőrző kód segítségével lehet majd vásárolni az interneten.