1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 13:05
  6. 13:35
  7. 14:35
  8. 15:35
  9. 16:05
  10. 16:35
  11. 17:05
  12. 17:35
  13. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Bodon Ildikó, a UPC Magyarország üzleti szolgáltatásokért felelős üzletágának vezetője. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  14. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-04-26 00:00:00

Reggeli Monitor Szűcs Péterrel

Betegség miatt nem utazott el a magyar jégkorong válogatottal Jarmo Tolvanen szövetségi kapitány. a cél az első háromba kerülés az asztanai VB-n. A kibővített CSOK megnövelte a pörgést az ingatlanpiacon. Ugyanakkor az árak folyamatosan emelkednek, és ez tartós is lesz az ingatlan.com szerint. Megugró bevétel mellett zuhant a Bayer nyeresége. Folytatódik a Monsanto botrány. Megnyitott a 26. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál. Utánajártunk, milyen érdekességekkel várják az érdeklődőket. Ezek mellett hallhatnak egy beszélgetést az OTP treasury üzletkötőjével is. A műsorvezető Szűcs Péter.

2019-04-26 06:35:00

Soul History

Délelőtt 11.00 - 13.00-ig a SOUL History idei utolsó Plus fejezetében az Erzsébet téri Akvárium klubban közönség előtt rögzített SOUL History / VOLT Lokál – zenés Talk Show különkiadás 5.estjének felvételét sugározzuk. Francesco vendége két fekete torok tulajdonos, Horváth Charlie és Majsai Gábor, Akikkel klub hangulatban idézik fel az Olympia, Generál, Wastaps, Astor, Tátrai Band, Európa éveket és az azt követő szóló pályákat sok emlékkel, zenetörténeti bakelittel. Sziporkák, élőzene, ritkaság felvételek 2 órában. Jövő héttől pedig hivatalosan kezdetét veszi a 4.évad!

2019-04-26 11:05:00

Monitor

2019-04-26 13:00:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-04-26 13:35:00

Rövidítés

2019-04-26 14:35:00

Mozgásban Varjú Frigyessel

2019-04-26 15:05:00

Prémium Kategória Túrós-Bense Leventével

Egy részvény csak annyit ér, amennyit adnak érte - tartja a piaci mondás. A Prémium Kategóriában Túrós-Bense Levente szerkesztő-műsorvezető elemzőkkel, piaci szereplőkkel, kibocsátókkal veszi górcső alá, hogy a papírokat valóban jól árazza-e a piac.

2019-04-26 17:10:00

A Nap Vendége

Hajna Csongor, a Provident Pénzügyi Zrt. vállalati és kormányzati kapcsolatok szakértője és Merényi Zsuzsanna, a Pénziránytű Alapítvány Oktatási Igazgatója. A riporter Lakatos László.

2019-04-26 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-04-26 19:05:00

Friss hírek

  • A vártnál jobban nőtt a Crédit Suisse nyeresége

    Az európai nagybankok közül elsőként tette közzé az első negyedéves gyorsjelentését a Crédit Suisse. Svájc második legnagyobb pénzintézete majdnem 750 millió svájci frankot termelt 2019 első három hónapjában. Ez 8 százalékkal több, mint az egy évvel korábbi nyereség. Az egy részvényre jutó hígított nyereség 0,27 frankról 0,29 frankra nőtt.
  • Az elektromos jármű-töltők következő generációja

    Az innovatív technológiák terén vezető ABB és a Porsche Japan együttműködésre lép, hogy speciális, nagyteljesítményű töltőt fejlesszenek ki a Porsche elektromos meghajtású járműveihez Japánban.
  • Korszakváltás a vállalatok finanszírozásában

    A növekedési kötvényprogram elindításával elkezdődhet egy egészséges verseny a bankhitelek és a kötvénypiaci forrásbevonás között, a vállalati-kötvénypiac likviditásának növelése a tőkepiaci finanszírozás előszobája lehet – mondta a Magyar Nemzeti Bank alelnöke, Nagy Márton a Növekedés.hu-nak.
  • Alkalmazkodás a rend és a káosz frontvonalán

    Rugalmasság, nyitottság és alkalmazkodás címmel szervezett nemrég üzleti klubot az Invitech.
  • Zavartalanul aludhatnak a budapestiek

    Éjszakai repülési tilalom jön augusztustól a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - jelentette be Tarlós István főpolgármester illetve Palkovics László innovációs és technológiai miniszter.