1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:05
  10. 17:05

    Heti Geopolitika

    A délkelet-ázsiai országok közül Vietnam az új évezredben vitathatatlanul a nemzetközi geopolitikai küzdelem fókuszában található, hiszen mind az Egyesült Államok, mind pedig Kína számára stratégiai jelentőséggel bír, miközben gazdasági és katonai potenciálja révén a térség egyik meghatározó hatalmának minősül. A Trend FM a Nap Vendége című műsorában Klemensits Péter, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány senior kutatója elemzi a vietnami kül- és belpolitika legfontosabb trendjeit, az USA-hoz és Kínához fűződő ellentmondásos viszony részleteit, az ország gazdasági teljesítményét és Vietnam nemzetközi politikában betöltött szerepét a legfrissebb események tükrében. A műsorvezető Lakatos László.

    Belehallgatás:
  11. 18:05

    A Nap Vendége

    Szapáry György közgazdász, a Magyar Nemzeti Bank elnöki főtanácsadója. A riporter Szajlai Csaba. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  12. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-08-23 00:00:00

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

Az elemzői várakozásoknál jobban teljesített az euro-övezeti gazdasági aktivitás augusztusban. Az elemző szerint ugyanakkor még ne nagyon örüljünk. Egyre népszerűbbek a tengerjáró hajós nyaralások a magyarok körében. Nemcsak a karibi térség, az északi tájak is vonzóak. Jól teljesített a turizmus a második negyedévben. A szallas.hu adatai szerint 11 százalékkal bővült az ágazat teljesítménye. Elsősorban az árak emelkedtek. Szinte egész Európában visszafogott lesz idén a körtetermés. Magyarországon a tavalyi mennyiség majdnem negyedével kevesebbre számítanak a szakértők. Ne aggódjanak. Lesz elég pálinka. De szóba kerül az EKB jegyzőkönyve és beszélünk a forint gyengélkedéséről is. Nagy Károly várja Önöket péntek reggel.

2019-08-23 06:35:00

Soul History

2019-08-23 11:05:00

Monitor

2019-08-23 13:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-08-23 13:35:00

Zenei válogatás

2019-08-23 14:05:00

Mozgásban Varjú Frigyessel

2019-08-23 15:05:00

A Nap Vendége

Czinege Szilvia a Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. marketing igazgatója. A műsorvezető Érczfalvi András.

2019-08-23 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-08-23 19:05:00

  • Füst és égés nélkül

    Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) jelentései szerint ma több mint egymilliárd ember dohányzik a világon, és ez a szám – a népességnövekedési előrejelzésekre figyelemmel – 2025-ben is hasonlóan alakul majd. Tehetünk-e valamit azért, hogy a dohányzással kapcsolatos ártalmakat csökkentsük?

Friss hírek

  • Tízezreket költenek a magyar családok az iskolakezdésre

    Augusztus közepén már javában folyik a tanszervásárlási láz, a szupermarketek mellett a szaküzletekben is jelentősen megugrik a forgalom- mondta a Regio Játék marketingvezetője.
  • Reklámadó: hogyan tovább?

    A 2019-es nyári adócsomag példátlan fordulatot hozott a reklámadó szabályaiban. A jogalkotó határozott időre felfüggesztette a reklámadó rendelkezéseinek alkalmazását – méghozzá év közben –, ugyanakkor magát a szabályrendszert érintetlenül hagyta. Mi áll ennek a hátterében, és hogyan hat mindez a reklámok megrendelőire?
  • Így lehet strandolni az Atlanti-óceán közepén

    Tizennyolc napos hajóút, ebből öt nap megállás nélküli utazás az Atlanti-óceánon. Unalmasan hangzik? Dehogy!
  • Ízes Magyarország: Bor és kenyér ünnepe

    Nemzeti hagyományaink felidézésével ünneplik az államalapítást, az új kenyeret és a méltán híres magyar borokat Siófokon, augusztus 16. és 20. között.
  • Ízes Magyarország: Dunakanyar Sörfesztivál

    Száznál is több sörkülönlegesség kóstolható meg Vác augusztus 17-től 20-ig tartó fesztiválján, ráadásul a legpompásabb kulisszák között.