1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:05
  10. 17:05

    Heti Geopolitika

    Fokozott érdeklődés övezi Kína egyre erősödő geopolitikai térnyerését. Az érdeklődés mellett pedig az aggodalom is helyet kap. Kína és Afrika gazdasági kapcsolata elképesztő ütemben fejlődik, ez pedig gyakran ellenséges reakciókat vált ki a világ nemzeteinek köréből. Egyre többször lehet hallani azt, hogy "Kína újra gyarmatosítja Afrikát". Erről az érdekes és mondhatni veszélyes kapcsolatról kérdeztük Eszterhai Viktort, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány és Kutatóintézet szenior kutatóját, és Tarrósy Istvánt, Egyetemi docenst, a Pécsi Tudományegyetem Afrika- Kutató központjának vezetőjét. A műsorvezető Lakatos László.

    Belehallgatás:
  11. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-01-22 00:00:00

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

Dinamikusan bővült tavaly az irodapiac a fővárosban. A Budapesti Ingatlan Tanácsadók Egyeztető Fórumának adatai szerint 2018 negyedik negyedévében négy új irodaépülettel bővült a modern irodapiaci állomány. 1990-óta a leggyengébben nőtt a kínai gazdaság tavaly, 6,6 százalékkal. Elemzők szerint megtette hatását a kereskedelmi háború. Jogosulatlan követeléskezelés miatt felfüggesztette az IMOKREDIT kft működését a jegybank. A felügyeleti szóvivőt kérdezzük. Ezek mellett élő beszélgetést hallhatnak a Saxo Bank elemzőjével a legfrissebb árupiaci trendekről, és az Equilor elemzője pedig a legfrissebb német adatokat kommentálja. A műsorvezető Nagy Károly.

2019-01-22 06:35:00

Nagytotál Marosi Viktorral

2019-01-22 11:05:00

Monitor

2019-01-22 13:00:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-01-22 13:35:00

M2M Zóna

2019-01-22 15:05:00

Online Trendek

2019-01-22 16:05:00

A Nap Vendége

Orbán Viktória, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány és Kutatóintézet kutatója, és Varga Gergely, a Külügyi és Külgazdasági Intézet vezető kutatója . A műsorvezető Lakatos László.

2019-01-22 18:05:00

Borjour

Ha a Vylyan Pincészet kerül szóba, egyben biztosak lehetünk: a vitathatatlan borok mellé mindig csomagolnak egy kis izgalmat is. Eheti Borjour-adásunkba Debreczeni Mónika birtokigazgató a chr(39)17-es Redy Villány mellé hoz egy 2012-es Pinot noirt is, ami Villányban még mostanában is véres hitviták tárgya és egy Parti Nagy Lajos-szöveget, ami szorosan kapcsolódik hozzá, de még nem lőjük le a poént...

2019-01-22 19:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-01-22 20:05:00

Friss hírek

  • Tovább nőtt a szálláshelyek forgalma novemberben

    A Központi Statisztikai Hivatal közlése szerint összességében 3,7 százalékkal több vendégéjszakát regisztráltak, a belföldi turisták száma több mint 8, a külföldieké pedig 4,8 százalékkal emelkedett.
  • Olcsóbb lehet a bankolás

    Idén megkezdődhet a banki számlavezetési díjak csökkenése a bankráció hitelszakértője szerint.
  • Sok a nem teljesítő hitel az eurózónában

    Egyenként tájékoztatja az Európai Központi Bank a kereskedelmi bankokat a mérlegükben maradt nem teljesítő hitelek miatt szükséges intézkedésekről, szigorú tőkekövetelményeket támasztva velük szemben - írja a Financial Timesra hivatkozva a portfolio.
  • Bizalmatlansági indítványt nyújtottak be Theresa May ellen

    Nagy többséggel leszavazta tegnap a brit parlament alsóháza a Theresa May és az Európai Unió között kialkudott brexit megállapodást.
  • Future Makers Nagydíj

    Ismét meghirdették a Future Makers Nagydíjat, melyre január 21-ig nevezhetnek a diákok.