1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:35
  10. 16:05
  11. 16:35
  12. 17:05
  13. 17:35
  14. 18:05

    Hétfő - Egy nő

    Urbán Anita, a Grundfos Magyarország Gyártó Kft. HR igazgatója. A riporter Kutasi Judit. (ismétlés)

    Belehallgatás:
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-01-22 00:00:00

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

Dinamikusan bővült tavaly az irodapiac a fővárosban. A Budapesti Ingatlan Tanácsadók Egyeztető Fórumának adatai szerint 2018 negyedik negyedévében négy új irodaépülettel bővült a modern irodapiaci állomány. 1990-óta a leggyengébben nőtt a kínai gazdaság tavaly, 6,6 százalékkal. Elemzők szerint megtette hatását a kereskedelmi háború. Jogosulatlan követeléskezelés miatt felfüggesztette az IMOKREDIT kft működését a jegybank. A felügyeleti szóvivőt kérdezzük. Ezek mellett élő beszélgetést hallhatnak a Saxo Bank elemzőjével a legfrissebb árupiaci trendekről, és az Equilor elemzője pedig a legfrissebb német adatokat kommentálja. A műsorvezető Nagy Károly.

2019-01-22 06:35:00

Nagytotál Marosi Viktorral

2019-01-22 11:05:00

Monitor

2019-01-22 13:00:00

Kultúr-Trend Magazin

2019-01-22 13:35:00

M2M Zóna

2019-01-22 15:05:00

Online Trendek

2019-01-22 16:05:00

A Nap Vendége

Orbán Viktória, a Pallas Athéné Innovációs és Geopolitikai Alapítvány és Kutatóintézet kutatója, és Varga Gergely, a Külügyi és Külgazdasági Intézet vezető kutatója . A műsorvezető Lakatos László.

2019-01-22 18:05:00

Borjour

Ha a Vylyan Pincészet kerül szóba, egyben biztosak lehetünk: a vitathatatlan borok mellé mindig csomagolnak egy kis izgalmat is. Eheti Borjour-adásunkba Debreczeni Mónika birtokigazgató a chr(39)17-es Redy Villány mellé hoz egy 2012-es Pinot noirt is, ami Villányban még mostanában is véres hitviták tárgya és egy Parti Nagy Lajos-szöveget, ami szorosan kapcsolódik hozzá, de még nem lőjük le a poént...

2019-01-22 19:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2019-01-22 20:05:00

Friss hírek

  • Olcsóbb lehet a bankolás

    Idén megkezdődhet a banki számlavezetési díjak csökkenése a bankráció hitelszakértője szerint.
  • Sok a nem teljesítő hitel az eurózónában

    Egyenként tájékoztatja az Európai Központi Bank a kereskedelmi bankokat a mérlegükben maradt nem teljesítő hitelek miatt szükséges intézkedésekről, szigorú tőkekövetelményeket támasztva velük szemben - írja a Financial Timesra hivatkozva a portfolio.
  • Bizalmatlansági indítványt nyújtottak be Theresa May ellen

    Nagy többséggel leszavazta tegnap a brit parlament alsóháza a Theresa May és az Európai Unió között kialkudott brexit megállapodást.
  • Future Makers Nagydíj

    Ismét meghirdették a Future Makers Nagydíjat, melyre január 21-ig nevezhetnek a diákok.
  • Szinte biztos az újabb norvég alapkamat emelés

    Kijöttek a norvég inflációs számok. Az északi ország gazdaságára nagy hatással van a kőolaj árának alakulása, ami tavaly év végén még csökkenő pályán volt, azonban az óta ismét növekedni kezdett. A fekete arany felfelé ívelésének hatásai még nem láthatók az inflációs adatokban, ettől függetlenül érdekesen alakultak a norvég számok. Erről kérdeztük Nagy Milánt, az OTP treasury szenior üzletkötőjét.