1. 00:05
  2. 06:35

    Reggeli Monitor Nagy Károllyal

    A járvány előtti forgalom 80 százalékát elérhetik már idén nyáron az utazási irodák. A növekedés részben azzal is magyarázható, hogy a legtöbb kedvelt desztinációban eltörölték, vagy el fogják törölni hamarosan a koronavírus miatt bevezetett utazási korlátozások jelentős részét. A legnépszerűbb úti cél idén nyáron Horvátország, Görögország és Törökország lehet. A horvát, és általában a külföldi nyaralást viszont nagymértékben drágíthatja a szerte Európában magas infláció, és a gyenge forintárfolyam. A tavalyról áthúzódó pozitív hatások, és az idei első két hónap eredményei segíthetik az éves magyar GDP-növekedést – ezt mondta a Magyar Bankholding makrogazdasági elemzési vezetője. A bankcsoport az átlagnál optimistább a gazdasági kilátásokat illetően, 5,9 százalékos növekedésre számít. Márciusban egy év után először esett vissza a német gépipar megrendelés állománya. A Világgazdasági Intézet tudományos főmunkatársa szerint ennek hátterében elsősorban az orosz-ukrán háború okozta bizonytalanság áll. Néhány éven belül már fabatkát sem fognak érni a jelenlegi modern titkosítási rendszerek. A kvantumszámítógépek elterjedésével semmiféle gondot nem okoz majd azoknak a titkos információknak a feltörése, amelyekkel a most még használt hagyományos számítógépek akár csak évmilliók alatt tudnak megküzdeni – mondta a Budapesti Értéktőzsdére készülő ViveTech Zrt. vezérigazgatója. De szó lesz arról, hogy nyílt levélben könyörögnek a magyar mozdonyvezetők az autósoknak, hogy tartsák be a szabályokat a vasúti átjárókban. És kezdődik a magyar gyorsjelentési szezon, kielemezzük a blue chipek várakozásait. Várja Önöket a műsorvezető, Nagy Károly!

  3. 11:05
  4. 11:35

    Fintech Világa Blockchain Percek

    A Fintech Világa - Blockchain Percek mai adásában Qayum Dániel, a Peak tanácsadója és Machán-Csetvei Frigyes műsorvezető a bankok metaverzumban való megjelenéséről beszélgetnek.

  5. 12:05
  6. 12:35

    Fintech Világa Zöld Pénzügyi Percek

    A Fintech Világa - Zöld Pénzügyi Percek mai adásában Bátorfi Botond, a Peak tanácsadója és Machán-Csetvei Frigyes műsorvezető a vállalati ESG jelentésekről beszélgetnek.

  7. 13:05
  8. 13:35
  9. 14:05
  10. 14:35
  11. 15:35
  12. 16:05
  13. 18:05

    A Nap Vendége

    Balogh László, az ingatlan.com vezető elemzője. A műsorvezető Szajlai Csaba.

  14. 19:05

Trend Night Bukovszky Józseffel

A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.

2025-04-19 00:00:00

Lélektér (ismétlés)

2025-04-19 06:05:00

Hétvégi Menetrend

2025-04-19 07:05:00

iFater (ismétlés)

2025-04-19 11:05:00

BorMárka (ismétlés)

2025-04-19 12:05:00

Zenei válogatás

2025-04-19 13:05:00

Sportérték (ismétlés)

2025-04-19 13:35:00

Zenei válogatás

2025-04-19 14:35:00

Monitor Délután extra

2025-04-19 15:05:00

A Nap Vendége (ismétlés)

2025-04-19 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.

2025-04-19 19:05:00

Friss hírek

  • Elindult a dunai hajózási szezon

    A Budapest-Szentendre menetrendszerinti járat elindulásával kezdetét vette a MAHART-PassNave 2025-ös hajózási szezonja.
  • A magyarok kétharmada felvenne kisebb összegű hitelt

    Lassú javulást mutat a magyar lakosság pénzügyi helyzete, és ezzel a hitelfelvételi hajlandóság is növekedésnek indult – derül ki a Provident megbízásából készült kutatás adataiból.
  • 661 ezer felett a bruttó átlagkereset, a nettó 445 ezer forint

    A bruttó átlagkereset 9,3, a nettó átlagkereset 9,1, a reálkereset pedig 3,5 százalékkal nőtt az egy évvel korábbihoz képest – jelentette a Központi Statisztikai Hivatal.
  • Állja a vámháború viharait a NAVIGATOR

    Az elmúlt időszakban egy igazi hullámvasútra ülhettek fel a befektetők. A Donald Trump amerikai elnök által bejelentett vámemelések, majd felfüggesztések óriási mozgásokat okoztak a világ tőzsdéin.
  • Negatív rekord Németországban – Vámháború és gyorsjelentések Amerikában

    Oroszország Ukrajna elleni, 2022-es támadása óta nem esett akkorát a német ZEW-index, mint idén áprilisban. Közben záporoznak az egyébként jó amerikai céges jelentések, de összességében inkább arra kíváncsi mindenki, hogy milyen várakozásokkal tekintenek az amerikai vállalatok egy olyan év elé, amikor brutális vámemelésekkel kell a piaci szereplőknek megküzdeniük.