Rádióműsor
-
00:00
Trend Night Bukovszky Józseffel
A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!
-
06:35
Reggeli Monitor Szűcs Péterrel
Nem a magyar vizek arzéntartalma nőtt meg, hanem az Európai Unió szigorította a küszöbértékét – mondta a magyar Víziközmű Szövetség főtitkára, miután a KSH közölte, hogy elsősorban a Dél-Alföldön, és Borsodban több településen meghaladta a 10 mikrogramm/literes értéket az ivóvíz arzéntartalma. A második negyedévben is magas szinten pörögtek a beruházások- de mi lesz jövőre, amikor megcsappannak az uniós források? Csaknem negyedével növelte árbevételét a Graphisoft az első félévben. Az építőipari szoftvercég gyorsjelentésében emellett kiemeli, hogy tisztult a piac ebben az időszakban, olyan új ügyfeleik is lettek, akik korábban vélhetően illegális szoftvereket használtak. Hivatalos kriptovalutát vezethet be Kína novemberben. A virtuális pénzeket tiltó és ellenző ország vezetése a gazdaságban keringő készpénz mennyiségének csökkenését várja a lépéstől, illetve így jobban átlátnák az állampolgárok pénzmozgásait is. A nyaralás alatt sem tudunk teljesen kikapcsolódni, legalábbis a többség a szabadsága idején is foglalkozik munkahelyi dolgokkal. De emellett szó lesz arról is, hogy a Twitter lett az egyik fő világgazdaságot befolyásoló csatorna, hála Donald Trumpnak, illetve arról is beszélünk, hogy véget ért-e az olasz belpolitikai válság azzal, hogy koalíciós kormányt alakít az Öt Csillag Mozgalom a Demokrata Párttal? Várja Önöket a műsorvezető, Szűcs Péter!
-
11:05
Soul History
Délelőtt 11.00 - 13.00-ig a SOUL History 152.fejezetében Francesco a sok különkiadás és élő koncertre készülő műsor után a 4.évad első SOUL History Extráját készíti. Vendége az R-GO együttes alapító/billentyűs/szerző/hangszerelője Holló József, Akinek a Csikidam stílus számtalan fütyülhető motívumát köszönhetjük. Ez után a Demjén korszakból forognak lemezek, hisz a Szerelemvonaton is kalauz épp úgy, mint számos zenei kiránduláson. 8 Holló gyöngyszem tehát szinticentrikusan! A holnapi nyárzáró békéscsabai CsaKK Stég élő SH koncerttel kapcsolatos adás pedig az alábbi linken hallgatható vissza: https://www.mixcloud.com/Rota_Francesco/soul-history-4évad-17epizód151adás20190823forczek-győző-csakk-stég-élő-sh-telefonos-riport/ Lazítsanak Velünk!
-
13:05
-
14:35
-
15:05
-
16:05
-
16:35
-
18:05
A Nap Vendége
Ruprecht László, a Stílusos Vidéki Éttermiség elnöke. A műsorvezető Érczfalvi András.
-
19:05
Trend Night Bukovszky Józseffel
A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
-
Több tízezer károsult és milliárdos károk a pusztító viharok nyomában
Hétfőtől péntek reggelig az ország területéről 11 510 káreseményről érkezett bejelentés a katasztrófavédelemhez, és 3 895 káresemény felszámolásán még továbbra is dolgoznak a tűzoltók.
- Több tízezer károsult és milliárdos károk a pusztító viharok nyomában
- Új évad, új vezetés, új arculat – PerformanszBusszal tájol vidéken a Trafó
- Orosz-ukrán háború: Putyin nem köt békét, folytatódnak a felőrlő harcok
- Trump 35%-os vámot jelentett be Kanadára, a chicagói FED elnöke sem hagyta szó nélkül
- Kriptoverzum – A szabályozott stablecoinoké a jövő?
- Zajlik a stablecoin verseny, és még nem tudni, ki lesz a nyertes
- Itt az amerikai gyorsjelentési szezon: eljött a dollár ideje?
- Érdemes vigyázni: áll a bál a kriptopiacon
- Történelmi rekord a magyar tőzsdén, 100 ezer pont fölött zárt a BUX
- Végrehajtás: több marad a zsebben, de több lesz a buktató a bankban?
- Hogyan csapódik le a vámháború? Az ördög a magyar infláció részleteiben rejlik
- Trump újra akcióban: újabb termékekre zúdítana vámokat
- Kriptopiaci káosz: mi vár a Revolut ügyfelekre?
- Musical & More – Szerelemprojekt az Orfeumban
- Így küzdött meg Ferihegy az Armageddon-szerű viharral, 120 km/h-s szél tombolt
- Ez a Tutti! 35 sikeres év az élelmiszeriparban
- Újabb árrobbanás jöhet a lakáspiacon – Mekkora felfordulást hoz az Otthon Start?
- Négy éve esnek a Wizz Air részvényei, messze még a kiút
- Hogyan váltható profitra az egyetemi tudás? Íme, a jó példa
- Mekkorák a károk, és mi várható a pusztító vihar után?
- A csendes magyar sikersztori, ami nélkül megállna a vállalati bankolás
- Meglepő csúcsokat döntenek a napelemesek
- Már a Balaton közepéről is szurkolhatunk – az AI is beszáll
- Startol az EFOTT-fesztivál: berobban a nyár legnagyobb egyetemista bulija
- Aki a 3%-os lakáshitelre gyúr, ezen is elbukhat
- Patthelyzet Szerbiában, nem engednek a tüntetők
- 50 év szabadságvágy – Jön a Mandoki Soulmates megakoncert
- Lefojtott láz csak az árrésstop
- Rákos betegeket segítő AI-platform, lebomló 3D termék és focistakarrier
- Színt vált az élelmiszeripar – Vége a mesterséges ételszínezékek korszakának?
- Megbicsaklott a boltokban a lendület
- Erős a pszichés nyomás az online játékosokon, 3,3 milliárdnyian játszanak világszerte
- Ott tartott az ipar májusban, mint februárban-márciusban
- Izgalmas hónapok várhatnak a befektetőkre
Friss hírek
-
Több tízezer károsult és milliárdos károk a pusztító viharok nyomában
Hétfőtől péntek reggelig az ország területéről 11 510 káreseményről érkezett bejelentés a katasztrófavédelemhez, és 3 895 káresemény felszámolásán még továbbra is dolgoznak a tűzoltók. -
Új évad, új vezetés, új arculat – PerformanszBusszal tájol vidéken a Trafó
Progresszív, kísérletező, szabad és kritikus. Az 1998-as nyitás óta ilyen volt, és ilyen is marad a főváros kortárs kísérletező összművészeti terepe, a Trafó. -
Orosz-ukrán háború: Putyin nem köt békét, folytatódnak a felőrlő harcok
„Néhány fegyvert elküldünk nekik. Meg kell ezt tennünk – meg kell tudniuk védeniük magukat. Nagyon durván támadják őket. Fegyvert kell nekik küldenünk. Főleg védelmi fegyvereket, de nagyon, nagyon keményen támadják őket” – ezt mondta az amerikai elnök. -
Trump 35%-os vámot jelentett be Kanadára, a chicagói FED elnöke sem hagyta szó nélkül
Miközben a kereskedelmi és vámkérdések továbbra is a pénzügyi piacok figyelmének középpontjában állnak, a hét végén egy sor olyan makrogazdasági adat is érkezik, amelyek hozzájárulhatnak a jelenleg megfigyelhető trendekhez – különösen a devizapiacon – írta az XTB piaci összefoglalójában. -
Kriptoverzum – A szabályozott stablecoinoké a jövő?
A piac egyre nő, egyre több a szolgáltató, miközben a felhasználási lehetőségek is folyamatosan bővülnek.