1. 23:01
  2. 05:35

    Reggeli Monitor Nagy Károllyal

    Jelentősen nőtt a magyar munkavállalók költözési hajlandósága, és hogy miért? A Reggeli Monitorban utánajárunk egy munkaerő kölcsönző cég által készített felmérés segítségével. Beszámolunk arról is, hogy elbukhatja 69 milliárd dolláros üzletét a Microsoft, mivel az amerikai Szövetségi Kereskedelmi Bizottság eljárása veszélyezteti a technológiai óriás történetének legnagyobb vételét. Szó lesz arról, hogy miért utasították el Románia és Bulgária Schengen-övezethez való csatlakozási kérelmét, és arról is, hogy megháromszorozódott a vasúti szállításban használt energia ára az elmúlt egy évben, meg arról is, hogy miért épít két gyárat is Masterplast a Markettel közösen. Az Equilor üzletkötőjével összefoglaljuk, hogy mi történt a tőke- és devizapiacokon 2022-ben, és hogy milyenek az inflációs kilátások. Atőzsdenyitást követően pedig a privátbankár.hu munkatársával válogatunk a piacon elérhető Állampapírok és Kötvények között. Várja önöket a műsorvezető Nagy Károly.

    Belehallgatás:
  3. 10:05

    Menni-Enni

    A Menni-Enni mai adásában elsőként arról beszélgetünk, hogy milyen elképzelések, ötletek mentén lehetne még látogatottabbá tenni a téli Balatont. Utána egy nemzetközileg elismert és foglalkoztatott kávébíró mesél a munkájáról. Végül pedig bemutatkozik a Vegan Garden.

    Belehallgatás:
  4. 12:05
  5. 14:05

    ReBrief

    A reBrief hírei között szó lesz a GVH új tervéről, melyben a márkák zöld-kommunikációját vizsgálják, valamint az Artisjus új szolgáltatásáról. A spotszemlében beszélünk a Baumit és a Groupama új spotjairól, valamint a HUMDA közlekedésbiztonsági kampányáról. Vendégünk Guld Ádám médiakutató, akit a Z-generáció média- és reklámfogyasztási szokásairól kérdezünk. Várja Önöket a műsorvezető, Marosi Viktor, valamint a Mediator két munkatársa: Tóth Gergő reklámszövegíró és Dankó Bence vezető stratéga.

    Belehallgatás:
  6. 14:35
  7. 15:05
  8. 15:35
  9. 16:05

    Sportérték Mezei Dániellel

    Ismét fókuszban a kerékpársport: az első részben Vízer Barnabás, a Magyar Kerékpáros Szövetség sportigazgatója a vendégünk. Az apropó pedig, hogy átadták Magyarország első fedett kerékpáros fapályáját, a kőbányai velodrómot. A második felvonásban arról volt szó, hogy miként érdemes felkészülni, edzeni és tudatos sportoló életét élni. A riportalany Fülöp Tibor, a Magyar Kerékpáros Szövetség oktatási és sporttudományos tanácsadója.

    Belehallgatás:
  10. 17:05

    Hétfő - Egy nő

    Dr. Spohn Réka biológus, az ELKH Szegedi Biológiai Kutatóközpont munkatársa, a L’Oréal – UNESCO a Nőkért és a Tudományért Alapítvány idei díjazottja

    Belehallgatás:
  11. 18:05

Trend Night Bukovszky Józseffel

A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.

2025-04-20 00:00:00

A hét vendége

2025-04-20 06:05:00

Hétvégi Menetrend

2025-04-20 07:05:00

Zenei válogatás

2025-04-20 12:05:00

Zenei válogatás

2025-04-20 13:05:00

Gyűjtő (ismétlés)

2025-04-20 15:35:00

ReBrief (ismétlés)

2025-04-20 16:05:00

Fintech Világa (ismétlés)

2025-04-20 17:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.

2025-04-20 19:05:00

Friss hírek