Rádióműsor
-
00:00
Trend Night Bukovszky Józseffel
A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!
-
06:35
Reggeli Monitor Nagy Károllyal
Több jogszabályváltozás is életbe lép az Európai Unióban szeptembert 1-től, amelyek a világítás technikai gyártókat érintik, az egyik a termékek műszaki paramétereit, a másik az energiacímkézést szabályozza. A részletekről a Tungsram Termékszabályozási Vezetője beszél majd. Szó lesz arról, hogy tájékozottak az előző generáció kultúrájában és a pénzügyekben is a Z-generáció tagjai. A DUE Médiacsoport edukatív diáktesztjeiből az is kiderült, hogy az internet használatba gyakorlatilag beleszületett generáció pontos ismeretekkel rendelkezik annak veszélyeiről is. Beszámolunk arról, hogy az építőipari vállalkozások többsége veszteséget könyvelt el tavaly, mégis bizakodók az idei évre nézve, és arról is, hogy nehéz helyzetben vannak a lakást keresők, mivel minőségi lakáshiány van a piacon, legalábbis ezt mondta az ingatlanszakértő. A Balla Ingatlan tulajdonos-veszetője szerint, jelenleg a legtöbben felújított ingatlant keresnek, mivel félnek a felújítással járó megpróbáltatásoktól, ugyanakkor felújított ingatlanokból meglehetősen szerény a kínálat. Élőben jelentkezik Martin Kovács Miklós Amerika szakértő, és az Equilor valamint az Erste és az Aranypiac Kft szakértői is, az MLSz szóvivője pedig részleteket oszt meg arról, jövő csütörtökig van lehetőségük visszaváltaniuk jegyeiket azoknak a szurkolóknak, akik érvényes belépővel rendelkeznek a részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságra, de a koronavírus-járvány miatt mégsem szeretnének kilátogatni a mérkőzésekre. Várja önöket a műsorvezető, Nagy Károly.
-
11:05
-
13:05
-
13:35
-
14:05
-
14:35
Közkincskereső Kovács Olivérrel
Templomot találtak a templom alatt. Bár a ma látható jáki templom a 13. században épült, a feltárásnak köszönhetően sikerült megtalálni a helyén korábban álló előző épület maradványait. Itt járunk elsőként a műsorban. Megtudjuk azt is, hogy mivel várja majd a látogatókat a jáki templomot a helyszínen bemutató kiállítás. Ezután Visegrádra indulunk, ahol a középkort követve ismét forrásvízzel látnák el a királyi palota szökőkútjait, csobogóit.
-
15:35
-
16:05
-
18:05
A Nap Vendége
Pleschinger Gyula, a jegybank monetáris tanácsának tagja, a Magyar Közgazdasági Társaság elnöke. A műsorvezető Szajlai Csaba.
-
19:05
Trend Night Bukovszky Józseffel
A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
Trend Night Bukovszky Józseffel
A hét minden éjszakáján jelentkezik a Trend FM különleges zenei válogatása, a Trend Night. Bukovszky József zenei szerkesztő igazi különlegességeket mutat be itthonról és külföldről. Főszerepben a Trend FM kedvencei, nagyrészt olyan felvételekkel, amelyek nem forognak más hazai rádióban.
-
Magyar származású a Bitcoin alapítója?
Napokon keresztül lehetne érvelgetni arról, hogy a Satoshi Nakamoto álnév mögött valójában Nick Szabo áll.
- Magyar származású a Bitcoin alapítója?
- A magasabb családi kedvezmény a lakásvásárlásnál is előnyt jelenthet
- Ma folytatódik a Dunaferr dolgozóinak a tömeges elküldése
- Nyílt kártyákkal játszik Trump, de jöhetnek még meglepetések
- Eddig verseny tárgya volt, most már csak a törvény ösztönzi a zöldítést
- Újraindul a startupperek és kutatók Gyorsítósáv pályázata
- Legalább 3 órával korábban ajánlott a reptérre érkezni a nyári csúcsszezonban
- A mezőgazdaságban volt a legnagyobb drágulás, ami tovább ronthatja az inflációt
- Eddig nem látott méretű tüntetés Szerbiában - így látja a szakértő
- Korábban jön a hazai dinnyeszezon
- NATO-csúcs: mekkora ára lesz az 5%-os ígéretnek?
- Maradt fantázia a budapesti új lakásokban: borítékolható a további áremelkedés
- 13 nyári élmény, amit nem találsz meg minden útikönyvben
- Újabb fronton indulhat a harc – Jöhet a vámháború a következő felvonása
- Tanácsadás 2.0: AI, LegalTech és az ügyvédi kompetencia határai
- Tragédiához vezethet a türelmetlenség az utakon
- Hipnotikus, balettszerű mozdulatok 30 méter magasban a Szigeten
- Se nem vidéki, se nem városi – se nem alter, se nem metál? Czutor Zoltánt kérdeztük
- Újabb veszély: kell-e félni a sertéspestistől?
- Megnyílik Budapest legnagyobb LEGO üzlete a Westendben
- Több százezer vállalkozás érintett – Júliustól jön a kötelező e-számlázás!
- Megfejtettük, ki Satoshi Nakamoto?
- Így támogatja a Rail Cargo Hungaria a MOL Tisza Site vasúti logisztikáját
- Tragédiával végződött a kirándulás – Ha megmar a vipera, fényképezd le!
- Három a magyar igazság: a Liverpool újabb magyar játékossal erősíthet
- Ingyen is vehetünk fel készpénzt külföldön?
- Jól jön, ha kinyílik a külföldi turisták pénztárcája
- Bejelentkezett a világűrből Kapu Tibor
- Ez is kell a tökéletes hamburgerhez! Így pörög a gyorséttermi logisztika
- Sikeres kilövés, kezdetét vette Kapu Tibor küldetése
Friss hírek
-
Magyar származású a Bitcoin alapítója?
Napokon keresztül lehetne érvelgetni arról, hogy a Satoshi Nakamoto álnév mögött valójában Nick Szabo áll. -
A magasabb családi kedvezmény a lakásvásárlásnál is előnyt jelenthet
Több tízezer forint marad a gyermeket nevelő családoknál. Az arra jogosultak két lépcsőben, először a mai naptól fogva, majd jövő év elejétől magasabb összegben érvényesíthetik a családi kedvezményt. -
Ma folytatódik a Dunaferr dolgozóinak a tömeges elküldése
Múlt héten a Dunarolling 1700 alkalmazottját küldték el, most pedig a nyersanyagtermelésért felelős Duna Furnace 800 dolgozójától válnak meg. A két Dunaferres cégnek csak pár alkalmazottja marad, amíg le nem zárul a Dunai Vasmű felszámolása. -
Nyílt kártyákkal játszik Trump, de jöhetnek még meglepetések
Meddig gyengülhet a dollár? -
Eddig verseny tárgya volt, most már csak a törvény ösztönzi a zöldítést
Elsősorban az európai és hazai szabályozások ösztökélik a vállalatokat a fenntarthatósággal és környezetvédelemmel kapcsolatos lépéseire, pedig az elmúlt 20-30 évben nem mindig volt így.