Bendarzsevszkij Anton szerint erre utal az is, hogy az előzetes program bővebb volt, de azok közül több pontot töröltek, az amerikai delegáció pedig a Trump szereplése után azonnal Washingtonba repült vissza. Részlet a Reggeli Monitor műsorunkból, a mikrofonnál: M. Szűcs Péter.
TrendFM, 2025. augusztus 18., 17:08
Túl sokat várt a világ egy része a pénteki alaszkai találkozótól, végül egy rövid sajtótájékoztatóra futotta kérdések nélkül – összegzett az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója.
- Veszélyben a málna és a feketeribizke magyar termesztése
- Tovább kaszál a Kingston
- Adóhatósági vizsgálatot kockáztat, akinek nincs nyeresége
- Bár kevesebb lesz, de jut elég krizantém a sírokra
- Indul az évvégi pénztári roham az adóvisszatérítésért
- 5 év alatt kiugróan emelkedtek a jövedelmi különbségek Magyarországon
- 2026-ra lehet vége az ukrajnai háborúnak?
- Nincs B terv – gyakorlati segítség a hulladék csökkentéséhez
- Ez az adatvezérelt prevenció új korszaka a diabéteszben
- Amikor minden másodperc számít – Mit tegyünk, ha szirénát hallunk?
- Nyertem egy autót! – avagy hogyan vernek át a nyereményjátékok?
- Hogyan mentenek életet a gépkocsik aktív és passzív biztonsági rendszerei?
- Maradt a 6,5 százalékos alapkamat – az amerikai cégek jól teljesítenek
- Növekedne a cége, de eddig hiányzott a forrás? Olyan tudást adunk, amit tőkére válthat!
hirdetés
További cikkek
-
Fekete péntek a kriptóban: mi történt, és mit tanulhatunk belőle?
A Fintech Világában a kriptopiac múlt heti ámokfutását vettük górcső alá: percek alatt történelmi léptékű likvidálási hullám söpört végig a szektoron. -
Vaslady a példaképe – Történelmi fordulat Japánban, először vezeti nő a szigetországot
Számtalan kihívással kell szembenéznie japán első miniszterelnöknőjének. -
Kevesebben dolgoznak, mint egy éve – számottevő a külföldi munkaerő
Hivatalosan mindössze 100 fővel csökkent a foglalkoztatottak száma szeptemberben augusztushoz képest. -
Az évszázad rablása – Felbecsülhetetlen veszteség a Louvre-ban
Sajtóértesülések szerint az elmúlt egy hónapban többször is betörtek francia múzeumokba hasonló módon, mint vasárnap délelőtt a párizsi Louvre-ba, ahonnan ezúttal felbecsülhetetlen értékű császári ékszereket loptak el. -
Sokan döntenek a kiszállás mellett, megugrottak a befektetői ingatlaneladások
Budapesten a befektetők ingatlaneladásai tavaly nyáron még 25-30%-os arányban volt jellemző, idén nyáron viszont a mutató meghaladta a 35-40%-ot. Ez bővíti a kínálatot, és mérsékli az ingatlanárakat.



