• Deviza
  • Index
  • Részvény
EUR/HUF 351,93 CHF/HUF 381,88
USD/HUF 306,67 EUR/USD 1,1476
BUX 137 740 -0,84 %
BUMIX 9 268 0,21 %
MOL 3 758 -1,36 % OTP 44 360 -1,40 %
MTELEKOM 2 730 0,00 % RICHTER 11 770 -0,25 %
  • Adásban Monitor Délután Érczfalvi Andrással
  • Következik Földgömb a Monitor Délutánban
RSS
  • Összes hír
  • Összes műsor
  • Napi műsor
  • Kapcsolat

2022-08-10 06:35:00 Adásunk

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

Reggeli Monitor Nagy Károllyal

2022-08-10 06:35:00

Tovább gyorsult az infláció júliusban Magyarországon, viszont egyre nagyobb a nyitottság a digitális megoldások iránt, bár még mindig a telefonos és a személyes ügyintézés a leggyakoribb a magyarok körében. Már kora reggel ilyen érdekességekről beszélgetünk a Reggeli Monitorban, de szó lesz arról is, hogy alapjaiban rendezheti át az ingatlanpiacot az energiaárak emelkedése, és hogy 20%-kal nőtt az elektromos autók iránti érdeklődés, miután a cégautók már nem tankolhatók hatósági áron. Az ÉVOSZ alelnökét arról kérdezzük, hogy miért javasol szigorúbb építési törvényt szeretne az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetsége? Beszámolunk arról, hogy közzétették, az igényelhető új Széchenyi MAX hiteleket és az azokat forgalmazó bankok listáját, és hogy folytatódik a csődeljárás a Tungsramnál, miután a vétójoggal rendelkező Eximbank nem fogadta el a vállalat kilábalási tervét. A külgazdasági szakújságírót több más mellett a Donald Trumpnál tartott FBI házkutatás részleteiről és hátteréről kérdezzük. A gyorsjelentési szezonról az Erste elemzője, az inflációról az Equilor elemzője beszél, és az XTB elemzőjével nyitja a tőzsdét a műsorvezető, Nagy Károly.

Közösségi oldal

A műsorvezető

Tweet

Kapcsolódó cikkek

  • Impresszum
  • A Trend FM
  • Médiaajánlat
  • Jogi információk
  • Felhasználási feltételek
  • Adatvédelem
  • Közlemény
  • Sütibeállítások
© 2026 Műsor-Hang Zrt. Minden jog fenntartva.
RSS