1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:35
  9. 15:05
  10. 18:05
  11. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-07-21 00:00:00

Hétvégi Menetrend

Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

2018-07-21 07:05:00

Szenzor (ismétlés)

2018-07-21 11:05:00

Online Trendek (ismétlés)

2018-07-21 12:35:00

Kultúr-Trend Magazin

2018-07-21 13:05:00

M2M Zóna (ismétlés)

2018-07-21 14:35:00

Monitor Délután Extra

2018-07-21 15:05:00

Heti Geopolitika

2018-07-21 17:05:00

A Nap Vendége

Balatoni András, az MNB elemzési igazgatója. A riporter Szajlai Csaba. (ismétlés)

2018-07-21 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-07-21 19:05:00

  • Versenyelőny a digitális fejlesztés a KKV szektorban is

    Közzétette a hazai kis- és középvállalkozások digitalizációs szintjét felmérő kvantitatív kutatását a T-Systems Magyarország, amely az IT biztonságra és a GDPR-felkészültségre is koncentrált. Ebből kiderül, hogy a vállalkozásvezetők szerint a digitalizáció másodlagos a napi üzletmenethez, de még az ügyfélkapcsolatok ápolásához képest is; a megkérdezettek közel fele pedig nem is hallott a GDPR-ról. A digitális fejlesztések ezért ebben a mezőnyben már az 1-2 fős vállalkozások számára is komoly versenyelőnyt jelenthetnek.

A hét kérdése

Hogy érzed magad? mmm

Friss hírek

  • Már a CD és az USB is a múlté

    Elsősorban a felhőalapú szolgáltatások miatt csappant meg az adattároló eszközök iránti kereslet
  • Egyre népszerűbb a balatoni hajókázás

    Többen utaznak a balatoni hajókon, mint tavaly.
  • Szabadkereskedelmi megállapodást kötött az EU és Japán

    Nagy kérdés, hogy vajon az Európai Unió és a Japán között létrejött szabadkereskedelmi megállapodás miatt, de tegnap jó hangulat volt a tőzsdéken. Európa 0,3 és 0,8 százalék közötti mértékben emelkedett, a Wall Streeten 0,2 és 0,6 százalék között erősödtek az indexek, a Nasdaq és az S&P 500 például új rekordszinten is volt. Ma pedig az ázsiai mutatók is erősödnek. Visszatérve a szabadkereskedelmi alkuhoz. A
  • Zöld utat kapott az Opus és a Konzum

    Jóváhagyta a kötelező nyilvános vételi ajánlatot a 4IG-re a Magyar Nemzeti Bank.
  • Kizárólagos tulajdont szerzett az Opus Global a Kall Inredients Kft.-ben

    Az OPUS Global Nyrt. újabb 25 százalékos üzletrész apportjával, a társaságnál jelenleg zajló tőkeemelésekkel együtt, kizárólagos tulajdonosa lesz Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb izocukor előállítójának, a Kall Ingredients Kft.-nek – tette közzé a vállalat a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT). A nemzetgazdasági szempontból kiemelt státuszú gabona-feldogozó kisebbségi tulajdonosa azt követően döntött úgy, hogy eladja érdekeltségét, miután az OPUS Global Nyrt. a múlt hónapban többségi irányítást biztosító megállapodást kötött a TRIGO Kft.-vel és további, összesen 9 milliárdos fejlesztést jelentett be a Tiszapüspöki üzemben. Kárpáti László, a Tiszapüspöki gabona-feldolgozó és izocukor előállító üzem alapítója értékesíti a társaságban lévő kisebbségi tulajdonát

Közösségi oldal