1. 00:00

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

  2. 07:05

    Hétvégi Menetrend

    Kultúra, gasztronómia, utazás, könyv és zene mindenevőknek a TREND FM-en! A szerkesztő-műsorvezető Kutasi Judit.

    Belehallgatás:
  3. 11:05
  4. 12:05
  5. 12:35
  6. 13:05
  7. 13:35
  8. 14:05
  9. 14:35
  10. 15:35
  11. 16:05
  12. 16:35
  13. 17:05
  14. 17:35
  15. 19:05

    Trend Night Bukovszky Józseffel

    A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-01-23 00:00:00

Nagytotál Marosi Viktorral

A Nagytotálban ma szót ejtünk az idei Golden Globe-díjak átadásáról és persze a gála alapüzenetéről. Vajon miért volt mindenki feketében? Mi teszi belterjessé, illetve hitelessé az amerikai filmes díjátadókat? Aztán az A legsöttebb óra c. filmről beszélünk, kiemelve a főszereplő Gary Oldmant, aki a maszkok mögött is óriásit alakít és személyiségét képes megőrizni. Vendégünk Horváth Miklós filmszakértő lesz.

2018-01-23 11:05:00

Flavor

2018-01-23 12:05:00

Monitor

2018-01-23 13:05:00

Kultúr-Trend Magazin

2018-01-23 13:35:00

Zenei válogatás

2018-01-23 14:05:00

M2M Zóna

2018-01-23 15:05:00

A Nap Vendége

A riporter Lakatos László.

2018-01-23 18:05:00

A Nap Vendége

id. Bárány László a Master Good alapító tulajdonosa. A riporter Lakatos László.

2018-01-23 18:05:00

Trend Night Bukovszky Józseffel

A Trend FM különleges zenei válogatása minden nap, este hét és reggel hat óra között. Benne - a teljesség igénye nélkül - jazz, lounge, chill out, soul, blues, folk és világzene, úgy, ahogy máshol még nem hallotta!

2018-01-23 19:05:00

A hét kérdése

Hogy érzed magad? mmm

Friss hírek

  • Maradhat a 4 százalék körüli gazdasági növekedés

    Nyolcszáz milliárd forinttal haladta meg tavaly az előirányzottat a központi költségvetés hiánya. A Nemzetgazdasági Minisztérium államháztartásért felelős államtitkára a Trend FM, A Nap Vendége műsorában azt mondta, hogy a központi alrendszer hiánya 1974 milliárd forintot tett ki, ez GDP arányosan átlépte az 5 százalékos küszöböt, de eredményszemléletben 2 százalék lehetett. A deficit megugrásának oka az uniós projektek előfinanszírozása volt. A 2017-es költségvetési hiány átmenetileg azért lett magasabb, mert a kormány az uniós támogatások jelentős részét, forintban számolva mintegy ezermilliárdot megelőlegezett. 2018-ra takarékos költségvetés mellett, 4,3 százalékos gazdasági növekedéssel számol a kormány.
  • Gazdasági Évnyitó 2018 – szuperkonferencia a legújabb trendekről

    Január 23-án nyitja a gazdasági évet a hazai vállalkozói és kormányzati szektor. A hazai céges és kormányzati döntéshozók egy egész napos konferencián vitatják meg, hogy mi határozza meg jelenleg a magyar gazdaság versenyképességét, és hogy a világban melyek a legfrissebb trendek.
  • Senki kedvéért nem lassítunk?

    Miért is lesz különlegesebb a január 23-i, a Boscolo Hotel Budapestben megrendezésre kerülő gazdasági évnyitó a korábbiaktól? Valószínűleg azért, mert 2018-ban országgyűlési választások is lesznek Magyarországon, s a szakértő előadóinknak köszönhetően itt hallhatnak első kézből információkat arról, milyen lesz az irányultsága a gazdaságpolitikának, amelyre a piaci szereplők, menedzserek és érdekképviselet-vezetők azonnal reagálhatnak.
  • Hogyan kerüld el a kamu webshopokat? - Erre kell figyelni

    Bár egyre kevesebb a kamu webáruház, még mindig fokozottan kell figyelnie a fogyasztóknak arra, hogy milyen oldalon rendelnek az interneten.
  • Pörög a hazai turizmus - készülnek a hosszú hétvégékre

    Rekord évre készül a magyar turisztikai ágazat az idei évben.

Közösségi oldal