A BÉT honlapján közzétett éves jelentésből kiderül, hogy 2024. áprilisában teljes menedzsmentváltás volt a vállalatnál, miután a 2023-as évet jelentős veszteséggel zárták.

A visszaeső piaci kereslet miatt egy teljesen új stratégiával, a kereskedelem helyett a szolgáltatási portfólió bővítésével és a szervezet hatékonyságának javításával vágtak bele a reorganizációba.

A válságkezelés eredményes volt, két év alatt sikerült az EBITDA-t közel megduplázni, az üzemi eredmény több, mint 487 mFt-tal emelkedett.

A már megkötött új márkaszerződéseknek és a stratégia folytatásának köszönhetően a következő évekre jelentős növekedést tervez a DM-KER, amiben több akvizíció megvalósítása is szerepel.