A program részeként új laborok is készültek, amelyek már eddig is működtek, azok megújultak, modern eszközökhöz jutottak – mondta a Nemzeti Innovációs Ügynökség kutatói tehetségfejlesztési igazgatója. Molnár Dániel ismertette azt is, hogy folytatják a munkát.

A második szakaszban határon túli iskolákat is fejlesztenek, és törekszenek arra, hogy minden labor hosszú távon is működőképes legyen. M. Szűcs Péter interjúja.