A Fintech Világa legújabb adásában Érczfalvi András műsorvezető Siklós Bencével, a Peak tanácsadójával beszélgetett az NFT-piac egykori felemelkedéséről, majd lejtmenetéről, valamint arról, hogy milyen irányba fejlődött tovább a technológia az ezt következő években.

- Fintech Világa
Update RequiredTo play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.



