A Fintech Világa legújabb adásában Érczfalvi András műsorvezető Siklós Bencével, a Peak tanácsadójával beszélgetett az NFT-piac egykori felemelkedéséről, majd lejtmenetéről, valamint arról, hogy milyen irányba fejlődött tovább a technológia az ezt következő években.