A magas olaj- és üzemanyagárak egyelőre csak némi korrekciót okoztak a vezető amerikai részvényindexekben, melyek május során történelmi csúcsuk közelében mozognak.
Amennyiben az euróövezeti konvergencia irányába tett lépések hitelesen folytatódnak, akkor a csökkenő hozamkörnyezet mind az állampapíroknak, mind a részvényeknek kedvezhet Magyarországon. A mikrofonnál Pallag Róbert.



