Gépész László elmondta: logisztikai kérdésekben sikerült előrelépniük, ami elengedhetetlen az ellátás biztonsága szempontjából. Az a téma viszont napirendre sem került, amely a kedvezményes benzinár utólagos visszatérítését szorgalmazta a kis kutak részéről. Ez azért is fontos lehetne, mert elősegítené a benzin importját.

A szervezet elnöke szerint azt is fontos lenne hangsúlyozni, hogy ha lehet, mindenki takarékoskodjon, mert már a tartalékot használjuk. M. Szűcs Péter interjúja.