A Trend FM által megkérdezett városfejlesztő szerint a minden hétvégén klubba járós kultúra, ami 15-20 éve megvolt, kezd átalakulni, de nem csak idehaza, hanem Európában is. A fesztiválok is átpozícionálnak és túlélnek, ugyanakkor a buliturizmusra még inkább ráférne a fejlesztés.

Lopez Benjamin arról is beszélt, hogy a klubbezárások és vegzálások helyett átfogó stratégiára és párbeszédre lenne szükség. Kovács Gergő interjúja.