A Trend FM-nek nyilatkozó sportközgazdász szerint a fizetős tartalmak önmagukban nem ördögtől valók, ugyanakkor kétségtelen, hogy a nézői szokások is átalakultak.

Ma már a játék és annak látványa önmagában kevés, ezzel nem lehet megtölteni a stadionokat – idehaza sem.

Dénes Ferenc hozzátette: a közvetítési jogok komoly bevételeket termelnek a csapatoknak itthon is, de más területeken van még hova fejlődni Németh László interjúja.