Néhány hétig eljárnak edzőterembe, aztán ott folytatják, ahol abbahagyták. A Trend FM-nek nyilatkozó szakember szerint egyre többen kitartanak a Valentin-nap után is, sőt új közösségek is alakulnak.

Csáki-Zeke Berill személyi edzőt, humánkineziológust Németh László kérdezte.