A Környezetvédelmi Szolgáltatók és Gyártók Szövetsége (KSZGYSZ) kidolgozott egy ajánlást azzal kapcsolatban, hogyan lehetne mentesíteni Szombathely érintett területeit ettől a rendkívül káros anyagtól, egyben súlyos betegségektől óvni meg a helyi lakosságot. Ágoston Csabát, a szervezet elnökét Németh László kérdezte a Reggeli Monitorban.
Azbesztveszély: sürgős beavatkozást sürget a szakmai szövetség
TrendFM, 2026. május 18., 09:51
Egészségügyi szempontból hatalmas kockázatot jelent a Nyugat-Dunántúlon észlelt azbesztszennyezés.

