Támadások továbbra sem érik az olajtankereket, ugyanakkor a tűzszünet híre csak tovább fokozza a bizonytalanságot a hajósok között, akik inkább kivárnak – mondta a Trend FM által megkérdezett hajóskapitány.
Szalma Béla szerint a helyzet nyertese Oroszország, mert az orosz olajért sorban állnak, annak ellenére, hogy az ára hordónként a duplájára emelkedett. Kovács Gergő interjúja.


